Pogledaj jedan post
Old 05.10.2009., 12:39   #1771
Bok ljudi, molil bi vas za malu pomoć
Znači situacija je ovakva.
Skretal sam iz sporedne na glavnu ulicu, i uredno stanem na znak stop. Lijevo nikoga nema, nema desno, i naravno krenem, i odjedom se iza mene stvoril motor. E sad, meni se učinilo ko da je tek upalil svjetla onda (bilo je 21:30), jer jednostavno sam lijepo pogledal i nisam ga prije videl. Znači on je dolazil po glavnoj ulici u istom smjeru u koji sam ja skretal. U tom trenutku kad sam ga primjetil pitam curu koja je bila s menom u autu dal ga je možda vidla, ona je rekla da joj se isto čini ko da je tek svjetla upalil. Najbolje od svega, da je to bil policajac na motoru, i odma upalil rotirke i zaustavljanje sa strane. Napisal mi je kaznu od 2000 kn Naravno, pital sam da li može neka opomena pošto mi je to prvi prometni prekršaj, ali je rekel da za takav slučaj nema opomene.

Sad me zanima ako neko zna otprilike kak bi trebala ta žalba izgledat. Mislim unutra napisat da sam redovni student, dajem redovito ispite, nemam vlastitih primanja, prvi prometni prekršaj mi je to itd.

Kakve su šanse ako znate da ja to nebudem moral platit ?

I još da napomenem, da je tamo ograničenje brzine 40 km/h, tak da mogu možda i to iskoristit, tj. da je prebrzo vozil on?
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom