Pogledaj jedan post
Old 22.05.2010., 14:31   #19
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
prave omjere i recepte zna samo par osoba glavni i odgovorni u proizvodnji
ovi kaj su radili po klaonicama - tehnolozi, veterinari itd. ne znaju 100% prave recepte i omjere
Lagani off, ali nekak mi se čini da su te priče o supertajnim receptima raznoraznih prehrambenih proizvoda više mitologija korištena u marketinške svrhe nego stvarnost. Vjerujem da prije 200 godina nisu svi u proizvodnji znali recept, ponajprije zato jer od 20 ljudi koji su sudjelovali u proizvodnji, njih dvoje je znalo čitati i pisati, a ostali su miješali smjesu. Možda se i danas pazi da točne omjere zna mali broj ljudi, ali da netko baš silno želi saznati točan sastav ne bi išao podmititi direktora proizvodnje nego bi odnio zimsku u laboratorij i tražio egzaktne udjele masti,soli.....a sam proces proizvodnje ionako je gotovo identičan proizvodnji drugih salama.
Isto tako, da ljudima ponudiš zimsku od gavrilovića, ali im kažeš da je to neka jeftina mađarska salama- 70% njih bi reklo: Nije loša, ali ipak nije kao gavrilovćka, 20% bi reklo: Ova mi čak i više paše nego gavrilovićka, a 10% bi reklo da ne kuži razliku.
Ne želim uopće ulaziti u pitanje kvalitete gavrilovićka, ali kao i kod najvećeg dijela proizvoda, svoju popularnost više temelji na tzv. snazi branda nego na superiornom okusu, kvaliteti sirovina i specifičnosti recepta.
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom