Tema: duga veza
Pogledaj jedan post
Old 16.04.2003., 00:38   #12
Imaju pravo ove ispred mijta, vjerojatno si to rekla malo preuvelicano od onoga sto zaista mislis. prava se veza temelji na trudu i ulaganjima sa obadvije strane, pa bi ovoj djevojci gore preporucila da se sama sjeti stvari koje je zapustila, a prije su joj bile Sex ti je jos uvijek dobar sto je super, probaj na tome earn-at neke extra bodove u toj vasoj bondage- ono sigurno si nakon toga happy i in love, pa onda smisli jos nesto novo... Naravno da ti osoba nakon dvije godine vise nije onako ludo kemijski zanimljiva kao na pocetku, ali ostaje nesto vrlo pozitivno sto se izgradili u ove dvije godine. A toga se ne isplati odreci. I nemoj kod stalo mi je full do njega napisati blablabla, vec probaj umjesto ofucanih fraza smisliti svaki dan novu- nesto sto te taj dan razveseljuje i zbog cega ti je drago da si s njime.
Mozda ce me popljuvati ovdje nazocni, ali za mene ljubav nije onaj feeling koji dolazi sam od sebe kao zaljubljenost, ja na ljubavi moram raditi- da bi mi voljena osoba to znala i vratiti- i kako bi na kraju ja bila vrlo zadovolj(e)na u svakom pogledu-
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Odgovori s citatom