Pogledaj jedan post
Old 23.09.2004., 14:29   #38
da , nazalost , na to se svodi
vojky , ja imam 10 stihova na glavi koje sam "zaradio" bez da sam ikome rijec rekao
i , guess what ? nikad nitko nije uhvacen i osuden , ali ja sam imao problema pri vadenju dozvole za oruzje
policija je u evidenciji imala mene kao "sudionika masovne tucnjave"
haaaalooooo , jedino moje sudionistvo je bilo da su mene masovno istukli , a ja sam cekao murju naivno vjerujuci u pravdu umjesto da sam se odvukao doma
podatak o vadenu pistolja je netocan
mossad je naucio da je najbole pistolj imati zataknut za pojas direktno , bez futrole
tako se dobiva najbolji osjecaj i najveca brzina vadenja
ja sam danas u stanju ustrijeliti nekoga unutar sekunde , ne racunajuci moguci bijeg ili prethodnu obranu
i kaj sad ?
je li sposobnost obrane smetnja ??? da li bi majstori borilackih vjestina trebali hodati po gradu zavezanih ruku i nogu ??
ili bi jednostavno trebalo kaznjavati napadaca od trenutka kad je upotrijebio fizicku silu ?
mislim , kaznjavati , a ne dati mu mjesec dana uvjetno i ime i prezime i adresu napadnutog , da ga "razuvjeri" prije sudenja

btw. cemu repetiranje ? metak ima svoje mjesto u cijevi i svatko normalan tko ima ikakvo znanje o oruzju ce oruzje tako i nositi, naravno , ta osoba ce i znati karakteristike svog oruzja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom