Pogledaj jedan post
Old 19.11.2010., 19:49   #510
Quote:
martix kaže: Pogledaj post
ove adrese koje je naveo ESC su ok. Ali gdje su svjedočanstva onih kojima nije niš bolje ili nažalost gore. Zašto oni šute i skrivaju se. Nije valjda onaj stari jal "kad sam se ja zeznuo neka se z. i drugi"
Cijenim iskrenost Zlo & naopako
Nije to "stari jal", to ti je čisto ljudski. Kao što je femmelatin ranije opisala:

Quote:
...
Ono što je sad zanimljivo je post-buy satisfaction - a to nisu samo rezultati intervencije, nego osobni osjećaj (ne)zadovoljstva ljudi koji su prošli proceduru, odnosno njihovo zadovoljstvo ili nezadovoljstvo odlukom.
S obzirom da su operaciju skupo platili, za očekivati je, da čak i u slučaju rezultata slabijih od očekivanog, oni neće sami sebi ni drugima priznati nezadovoljstvo, nego će se truditi sami sebe i druge uvjeriti u opravdanost postupka i svoje zadovoljstvo istim. To već možemo vidjeti i kod ljudi koji su intervenciju prošli, uz male ili nikakve pomake, ili čak i pogošanja, no i dalje gorljivo zastupaju opravdanost iste.

Psihologija ponašanja potrošača govori nam da će ljudi nerado izraziti nezadovoljstvo ako bi time morali priznati da su donijeli pogrešnu odluku, a fenomen je tim izraženiji što je ulog bio veći...
__________________
Me and my brothers Jake and Elwood - We're on a mission from God.
Ovaj post je osobne naravi, ne uvjerava, ne savjetuje, ne docira. Za obavijesti o indikacijama, mjerama opreza i nuspojavama ovog posta upitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Malden is offline