Pogledaj jedan post
Old 05.02.2011., 19:47   #580
Baš zanimljiva tema za mene u trenutnoj situaciji. DAkle...zaljubih se...do ušiju, preko ušiju, iznad korjena glave i tako dalje. Jasno vam je sve...nisam to očekivala na ovaj način, iznenadni, razorni, potresni...što god. Ljubav doslovce na prvi pogled, zar to još postoji?
No...ja zauzeta, on zauzet, klasična priča, već tisuću puta prožvakano i ispričano. Ali, ovo je moja priča, pa time ona za mene ima svoju dimenziju i svoju bitnost.
Počela zvati horoskope, tarote...i sve to skupa...jer sam se pogubila u trenutku. Prvo ne mogu vjerovati da se mogu tako zaljubiti, a drugo, još luđe da ću od početka patiti i da ću zvati okolo vidovnjake i slično.
I od jednih tih vidovnjaka jedna me je nazvala natrag i rekla..."vidim da se kod njega rađaju veliki osjećaji", radi to i to da bi se nešto i dogodilo.
Razmišljala sam, o Bože, zar da na taj način zadobijem nečiju ljubav....i kakva je to ljubav...da li se radi o ljubavi ili ovisnosti...čemu to? Ljubav je sama po sebi magija, kada je slobodna, kada je otvorena, kada je čista kao suza...ako postoji kao takva...postojat će i usrećiti svakoga od nas...ako se ne ostvari, znači da nije bila suđena...ako se ostvari uz pomoć magije, znači da je prisila i da nije slobodni izbor nekog čovjeka.
Odustala sam istog trenutka od tako nečeg...bit će što će biti i ako neće biti, ja tu ne mogu ništa. SAsvim sigurno ne želim nekoga vezivati za sebe protiv njegove volje...jer to onda ne bi bila ljubav...ne....definitivno, ljubav mora biti sloboda izbora....
snjezrom is offline  
Odgovori s citatom