Pogledaj jedan post
Old 26.06.2011., 00:00   #11
ma stvar je ovakva, imam trenutno passata iz 2007. sa 2.0TDI motorom i auto je zbilja vrhunski, ali problem je taj prokleti motor i te dizne i ostalo, stalno nesto ode na njemu.. i zbilja mi je dosta toga i hocu auto koji ima solidan, a pouzdan motor, a to nekako vidim u tom starom passatu, zapravo imao sam iskustvo sa 1.9 motorom i bez mane je, ali evbo ovaj mi se cini nekako primamljiv, dobra cijena, solidna oprema, e sad me muci samo tajj motor jer ne znam kakav je. i danas sam malo gledao oglase i taj mi je zapeo za oko i zbog toga sam se htio prvo s vama konzultirat pa cu u ponedjjeljak svakako nazvat pa pitat.. jer se cini po oglasu da ga prodaje radi konja jer trazi neki do 75KW, pa pretpostavljam da im je neko u obitelji tek polozio i da zbog njega kupujjju auto sa dozvoljenom "konjazom"... tako da cu svakako zovnit i eventualno otic pogledat, jer ako je auto u dobrom stanju i ako bi uspio potvrdit kilometrazu i stanje, ne vidim razlog zasto ne bi iskoristio priliku. a pored toga kaze da cijena nije fiksna i da je hitno, tako da mislim da bi cijena mogla ic jos dosta ispod... ne znam, to je moje misljjenje... hvala svima na savjetima..
Karlovski is offline  
Odgovori s citatom