Pogledaj jedan post
Old 24.03.2010., 01:35   #13
Bubrezi?

Bok, aj pomagajte..pliz.

Prije mjesec ili nešto, počela sam osjećati čudne bolove u dnu leđa, oko karlice, kao da mi netko rukama mišiće ili meso zakreće u suprotnim smjerovima..al nije bilo stalno. Malo pomalo, postalo je fakat grdo.. toliko da hodam kao Ozzy Osbourne (tjera me prema napred), koljena me UBIJAJU, svakih sto metara moram stati ili sjesti..

Morate razumjeti, nisam fan doktora i bojim se bolnica i telefonski sam se konzultirala s dr kad su stvari počele pomalo progresivno ići nagore, nisam samo sjedila na dupetu..al da sam se nadala da će proći samo od sebe, jesam..rekla mi je da pogledam urin (je li mutan, neugodnog mirisa..kajaznam - nekad je, nekad nije, uglavnom ujutro je, prek dana nije..al ja pijem dosta drugih lijekova zbog psiholoških problema, a i oni se osjete u urinu, jelda?) a sad sam uzela uputnicu i idem ujutro dati urin i napraviti krvne probe pa dalje kod nefrologa..

Fakat me strah jer su mi i noge (pogotovo desna, a taj bubreg me više i boli) počele oticati..prvo oko gležnjeva.. sad mi se čini da su cijele otečene..

bi to mogla biti "samo" neka infekcija ili upala..pa malo na antibiotike i sve bu ok? Neću valjda završiti na dijalizi... Ima li tko iskustva? PLIZ pomozite, prestravljena sam....

Hvala
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom