Tema: Asi (vol.1)
Pogledaj jedan post
Old 13.03.2011., 17:45   #9776
Quote:
laryca kaže: Pogledaj post
znam da Suhejla nije htjela da ikome kaže i u redu mi je bilo to što je poštovao njenu želju, ali ne vidim razlog zašto nije rekao Asi kada su već saznali gotovo svi ostali..

Asi njemu nije ni mogla pokazati ljubav razumijevanjem i strpljenjam kada ju je on automatski udaljio od sebe, svatko od nas doživi trenutak kad mu je potrebna samoća ali njemu je uvijek sve crno ili bijelo, kakve je zapravo veze imala veza između njega i Asi s time što se Suhejla pokušala ubiti - nikakve, da je D rekao A da ima problema da ga nek malo sačeka (ma nije joj trebao ni objašnjavati odmah) ona bi to napravila, ali D je njoj hladno rekao da on sad ima druge prioritete, odmah je odrezao stvar, a zar možeš uvijek samo tako lako odgurnut od sebe nekog kome si možda prije 15 min izjavio ljubav...
Ovo je već davnoooo apslovirano, kad su te epizode bile na tapetu. Dakle, on joj isti dan i opet sutra govori da ima probleme sam sa sobom i s familijom koja se raspada i da to mora riješiti, dok to ne sredi i sabere se nije je u stanju usrećiti. Međutim, to Asi nije bilo dovoljno i ona je krenula nekim drugim, prkosnim i osvetoljubivim putem, uvukla i Alija u igru i tako, zahuktalo se...tako da ni onda kad je obznanio familiji Suhejlinu tajnu jer je ona tonula u sve dublju depresiju i trebala je svačija pomoć, Asi je otperjala svojim putem, više nije htjela slušati, niti je bilo prilike za razgovor, dime? Jedino da ju je lovio za rukav, svezao lancima i vikao na uši koje bi ona ionako pokrila rukama.
Radi se o dva principa, da li reći ili ne reći u svakom trenutku ono što te tišti, netko će inzisitrati na prvom, netko na drugom....evo ovako, kao ja i ti sad, i bez obzira na argumente ostat ćemo svak u svom rovu. Ako si ti sposobna reći neke stvari svom dragom odmah ili na lijep način da se on ne osjeti uvrijeđen, netko drugi nije, što ne znači da je taj drugi gori ili da manje voli ili nešto treće, četvrto ili peto. Sto ljudi, sto ćudi, ne možemo svakoga mjeriti prema sebi. Demir nije rekao, Asi je osvetoljubiva i inatljiva, Melek je naivna i glupasta, Ali je pokvareni gad, nastavi niz....A mi ko pravedni Zeus s Olimpa šibamo gromove.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline