Pogledaj jedan post
Old 01.10.2004., 14:11   #14
Nije mi se to nikada desilo tim intenzitetom kojim si ti Mrkvice opisala. No, istina je da živimo u takvom stresnom okruženju da jednostavno takovih blokada mora biti. Baš primjećujem da su ljudi kolektivno zaboravljivi bez obzira na dob, dakle nije riječ o staračkoj senilnosti.
Meni se često dese blokade od par sekundi do minute kad jednostavno jurim-žurim i u tom momentu stanem i neznam koji qrac radim, šta trebam napraviti, kuda sam krenula pa čak i gdje sam i što sam. Istina, te blokade traju kratko, ali u tom momentu se pitaš dali ti je stvarno potrebna ta žurba u životu i koliko ćeš ustvari vremena uštediti po danu ako tako juriš!? Možda kojih pola sata, ako i toliko, a posljedice su ove koje se nama mladima dešavaju iako je to stvarno nepotrebno. Bojim se iskreno kamo to sve vodi. Ta jurnjava simo- tamo, zovi ovog-onog, nađi se s ovim-onim, nemoj kasniti, posao....bla-bla...!
Što će tek biti kada rodim dijete, majko mila
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom