Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 22:19   #115
49. "UPOMOC!!! Upravo me je silovao neki crnogorac!!!" - "Pa otkud znate da je bas crnogorac?" - "Morala sam sve sama da radim."

48. Legne Crnogorac na zenu i 15 minuta se ne mrda. - Oce li se jedan od vas dvojice dizat? - pita zena. Poslao: Zika

47. Zašto se Crnogorci radaju carskim rezom? Zato što sa foteljom ne mogu da izadu prirodnim putem! Poslao: Zika

46. Zasto CRNOGORAC drzi dva kamena pored kreveta? Kad legne uvece, da jednim ugasi svetlo, a drugim da proveri da li je zatvorio prozor.

45. Djetic pisa pored zida. Nailazi djevojka i kad ugleda taj prizor, drekne. Na to ce djetic: " Ne boj se, djevojko, drzim ga !"

44. Da je lepo biti crnogorac ne bi ih bilo samo 500 000.

43. Kako Crnogorci kazu kopile? Djetic neznanog junaka!

42. Zasto Crnogorac pusta brkove? Da bi licio na majku!

41. Pitali Crnogorca da li se plasi seste flote? Ne ja, bogami. Da ona nesto vrijedi, bila bi prva, a ne sesta.

40. Sta imaju skupno crnogorac i magla? Niko od njih ne diže se pre 12 sati. Poslao: Ja

39. Merkao crnogorac zenske koje su setale pored mora, i spazi jednu strava ribu, pravu bombu, Mdjutim s'njom se setala i njena drugarica, zivi gabor. Pridje on njima, uhvati vu ruznu i baci je u vodu, pa se obrati ljepotici: Sto tako lijepa djevojka seta sama?.

38. Zasto crnogorac ima stakleni stap? Kad mu ispadne, da se ne saginje.

37. Zasto crnogorac drzi krampu kraj televizije? Kad mu se pokvari prvi kanal da iskopa drugi.

36. Sedi djetic u jednoj basti na primorju i posmatra sta se oko njega desava. Za susedni sto sjeda zgodna i mlada djevojka... - Sta pije devojka, pita on nju. - Kolu, odgovara ona. - A dje ti je, jadna!

35. Jutarnji program na crnogorskom radiju. Prica spiker: - "A sada za jutarnje razgibavanje: jedan-dva, jedan-dva, jedan-dva." - "A sada, drugi ocni kapak!"

34. Zasto ce u buducnosti praviti uski mercedesi? Zato da Crnogorci mogu oba lakta drzati na prozoru.

33. Pricaju dva crnogorca, pa jedan pita: "Velju, znas li ti ko je biio Mocart? - Ne znam, co'ce. Poslao: Genije

32. Kada Crnogorac pere svoje ruke, pre pišanja ili posle pišanja? Za vreme pišanja!!! Poslala: Maja

31. Sreli se pile i glista u CRNOJ GORI. Kaze glista piletu: "Gdje si SOKOLE SIVI", a pile ce na to: "A EVO ME ZMIJO LJUTA" Poslao: darX

30. Kako je Crnogorac postao lijen? Dosao mu Bosanac i rekao: ''Sjedni da ti nesto objasnim" Poslao: Albanac

29. Kako Crnogorac drka? Smesti karu u rupu u zemlji i ceka potres!!! Poslao: Mishko

28. Otisao crnogorac sa zenom na izlet u prirodu. Dok se izlezavao na travi prilazimu zmija otrovnica tek ce on zeni: -Zeno daj mi onaj protiv otrov. Poslao: Mile

27. Sede dva crnogorca ispod drveta pa ce jedan: Ajmo ispod onog drugog drveta, tamo je ladovina! Dok ce drugi: Eh, a nije covek tica! Poslao: ZUTI, Pancevo

26. Zašto si crnogorac poslije svaog ručka zabije kost u guzicu ? Da ga pas odvuče u sijenu ! Poslao: Dedo
25. Zasto Crnogorac drzi dva kamena pored kreveta? Jednim da ugasi svjetlo a drugim da provjeri jel` zatvoren prozor. Poslao: Dedo

24. Pitali Crnogorca sta bi volio biti. "Zmija! Lezis a idjes! Poslao: Dedo

23. Kako Crnogorac pije caj od lipe? Legne pod lipu, zine i ceka kisu.

22. Citao Crnogorac u jednom casopisu da prosjecan muskarac u svom zivotu spava sa 30 zena, pa stade prebrojavai: ˝Milica, Radojka, Radmila, Milenka...ko se najebo na moj racun, oca mu ocinjeg?!!!˝

21. Kako se crnogorac moli kad je u avionu: -MILI BOZE TI STO JESI NA NEBESI, AKO SE SLUCAJNO NESTO DESI, TI UDESI DA SE NADJEM NA STJUARDESI. Poslao: Dedo

20. Zašto Crnogorac zakopava kašičicu? Seme za lopatu. Poslao: Ante

19. Sreli se pile i glista u CRNOJ GORI. Kaze glista piletu: "Gdje si SOKOLE SIVI", a pile ce na to: "A EVO ME ZMIJO LJUTA". Poslao: Allen_mag

18. Pita stari crnogorac sina jedinca: -Jel sokole moj, što bi ti radio kad odrasteš, a? -Ja bih ćaća bio - ležeći policajac! -A što to sine jado? - Pa, ležiš, a radiš.

17. Tone brod. Japanac uznemireno hoda gore-dole a crnogorac mirno sedi. -Sta da radimo? -Zavpi japanac. -Oca ti jebem japanskog, vi bi stalno nesto radili. Poslao: Mrca

16. Gledaju dva Crnogorca coveka kako se davi i jedan ce - covek se davi a mi stojino, dok ce drugi-cus, ajd onda da sednemo! Poslao: Abdzi

15. Šta dobiješ kad crnogorca omotaš bodlikavom žicom? - Buzdovan

14. Zasto je Crnogorac lijen? Jer mu je Bosanac rekao sedni da ti objasnim!

13. IDU 2 CRNOGORCA PUTEM, KAD ODJEDANPUT JEDAN SE OKRENE IZVADI PIŠTOLJ I UBIJE PUŽA UZ PUT. -ŠTO UCINI, ZAŠTO UBI ŽIVOTINJU? -ŠUTI, PRATIO ME OD CETINJA!!

12. Zasto su Crnogorci najvis narod na svetu ??? Cim se rode uspuze se uz kolevku i kacu: - A no dje je taj Beograd ?!

11. Davi se coek u moru, a grupa Crnogoraca stoji na doku i komentarise: - Vidjeste li onog coeka sto se davi? - Ada vidjesmo! - A mi stojimo - jes vala, stojimo - pa ajde da sednemo.

10. Zvoni telefon! Javlja se Crnogorac: - Alo!!! - Dobar dan, jel to stan Perovica? - Ne, no kuca na DVA!!! sprata - dobro, jel to kuca Perovica? - E ne no si mi je TI napravio!!!

9. Kako se crnogorci mole bogu? Oj gospode sa nebesa, zvizni dva-tri zemljotresa.

8. Dosao Crnogorac kuci i, naravno, odmah se izvrnu potrbuske na krevet. Ulazi Crnogorka pa ce: "Coce, hajde da se jebemo!" "Vazi! Podvlaci se!"

7. Ulazi Crnogorac u neki lokal i spazi zgodnu devojku: -Mala, što piješ? -Coca-Colu. -Pa, đe ti je?

6. Kako se crnogorac udvara djevojci? Sadne pored nje, pa posle izvesnog vremena je lupi, onako muski po ramenu, i veli: Oš bombon đevojko?!!!

5. Kako se Crnogorac udvara? " 'Os cvijece? Idi uberi..."

4. Šta Crnogorac kaže curi kad je dovede u grmlje? Nu đevojko, govno od junaka.

3. Kako se Crnogorac udvara đevojci? "Ja se tebi dopadam, a ti meni?"

2. Dosla djevojka kod Crnogorca, a on je upita: - Jeli djevojko, jel ti dodje putem il puticem? - Ja putem, kaze ona - A jel viđe usput onu gomilu govana? - A vidjeh, no sta - E sve sam to ja saaaamm izasro!!!

1. Jedno "jutro" došao Crnogorac u pekaru, i kaze zeni koja tamo radi: - Daj mi dvjesto grama bureka! - Je li za poneti ? - Ne, no cu tebi ostavit' oca ti jebem!!!
sokre is offline  
Odgovori s citatom