Pogledaj jedan post
Old 24.09.2007., 11:16   #60
joj, cure, moram vam nesto ispricati... znam da je 13.tj,jos jako rano za pouzdano osjetit bebicu, al buduci da sam na mirovanju (dakle nije da radim pa da sam zaokupljena drugim i ne obracam paznju), onda je par puta na dan primjetim u zadnjih par dana one mjehurice, nesto sto lici na crijeva, al tamo di se sad nalazi beba i nema nacina da sam sigurna da je to to, al eto ja sam se ufurala pa da vam ispricam cega se mm jucer sjetio....

posto je muzicar i ima doma brdo aparature i programa za snimanje muzike, onda mi je jucer stavio mikrofon di sam mu ja rekla da je bebac i stvarno se nesto culo! kao neko micanje, ma tesko je objasniti ...a ja sam glumila grissoma i govorila:"sad mi makni pozadinski sum mikrofona, pa pojacaj ovo...."

onda smo i njemu snimali trbuh i skuzili da su zvukovi stvarno drukciji, tj. kod njega skoro nista, uglavnom igrali smo se... i bilo nam je super....naravno, otvorili smo folder "beba" i snimat cemo cesce za uspomenu....zezala sam ga da mi je ko da imam doma uzv (nije bas isto, al eto)....
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom