Pogledaj jedan post
Old 08.11.2009., 01:14   #41
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
nece ti odgovoriti jer je trajno baniran zbog ovakvih bisera kao sto su Ockham's razor, plus kumek i trebor kojima im je bio trn u oku zbog cinjenice da postoji i alternativno lijecnje koje moze pomoci u slucaju kada alopatska medicina zakaze, i na to njima zahvali
doticni se nije izlijecio ni priblizno.. definicija izljecenja je odsustvo bolesti bez ikakve terapije, a on i sam priznaje da mu se bez tih 17 kapi mms-a koje pije (a na vise mjesta spominje da uzima i kolkoidno srebro i dmso) Crohn odma vraca... moram ti reci da je to JAKO JAKO daleko od izlijecenja... a i remisije
ujedno, Alan_SP je i sam kaze da ga je u remisiju (upitnu, jer ovo sto on sam opisuje to nije) doveo Mekki Torabi a ne ti otrovi koje uzima
a banan je zato sto laže kad kaže da ga je to izliječilo, a time obmanjuje ljude i potiče ih da probaju ta sranja s kojima se on puni, a dotične stvari su opasne u krivim rukama... a za razliku od normalnih lijekova, kad u slucaju da stvar krene u krivom smjeru možeš slobodno tužit firmu koja ga je napravila, Alan_SP ne odgovara nikome.. i zato je njegovo širenje dezinformacija jebeno neodgovorno
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom