Pogledaj jedan post
Old 12.01.2012., 10:28   #46
Quote:
more kaže: Pogledaj post
Ima ugostitelja koji imaju izvrstan promet,ali ja znam masu koji nemaju ni za pokriti troškove a to nije mali broj nego ogroman broj i vjerovatno zapošljavaju tisuče radnika.Nameti su im preveliki.vema mali broj restorana van zagreba sad radi sa plusom.Šta vi mislite zbog čega male trgovine non-stop po gradovima mjenjaju namjenu.
Ove budale u našoj vladi moraju shvatit ne možete imati namete u rangu manhetena,berlina,beča a mušterije dotičnih lokala su u rangu etiopije.
Kojeg đavla nas više uspoređuju sa njemačkom,austrijom kad smo malo ispod ranga Albanije,Etiopije i ostalih siromašnih afričkih država.
Meni da ostane samo 20% od poreza koliko dam državi ja bi bio presretan čovjek.
Oni jednostavno moraju smanjit potrošnju,ukinuti sve poticaje svima i uvesti flat tax od 15% svima čak i na socialnu pomoč.
Ja sam več kupio 2 stana u regensburgu i iznajmio ih za 650 eura.Lagano će cijeli moj hrvatski kapital preselit u njemačku.Osim jednog objekta koji je napravljen na crno kojega neču nikada legalizirat tako da mi nemaju ništa ni naplatit
Usro si sam sebe.
Prvo kažeš da bi bio sretan da ti ostane i 20% od poreza, maltene kao da si živi siromah a onda bubneš da si kupio dva stana u njemačkoj i da imaš još jednu nekretninu na crno. Pa od kuda su ti pare za to, Ha ?!?
Od tvojeg katastrofalnog minimalaca?
E pa ja ću ti reći, kradeš !! Jer neplaćanje poreza nije snalaženje već krađa. Koliko god ti to opravdavao i kukao kako ti je teško i djeca gladna (što me posebno iritira kad god čujem iz ustiju poduzetnika).
Sa 3 nekretnine ti si među zadnjima koji bi trebao kukati. Kako te nije sram.
Ali budeš ti brzo okrenuo ploču kad skužiš da na tvoj kapital u njemačkoj treba platiti i porez i da nema izvrdavanja.
Što misliš zašto nitko od naših vrlih poduzetnika nije preselio poslovanje u njemačku kad je to krasna država sa malim porezom.
E pa tamo sinko nema krađe i utaje. Ostaćeš ti u hrvatskoj dokle god možeš utajivat i krast.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom