Pogledaj jedan post
Old 14.03.2015., 20:39   #15
Ja sam izasao iz veze, upravo sa jednom takvom osobom, ustvari ona ju je prekinula jer sam previse poceo ispitivati i previse sam poceo znati, vidjeti i shvacati.

Jednostavno postalo mi je mucno biti stalno magarac koji suti i trpi sva ta sranja konstantno i pusi non stop fore.

Zapravo napravila mi je uslugu, iako jako, ali jako sam ju volio, bez obzira na sve, i nadao sam se da ce se stvari promjeniti, malo po malo slagao sam slagalicu, malo po malo, komadic po komadic, dok nisam napravio cijelu sliku i vidio jasno o cemu se radi, a trebalo mi je preko godinu dana. Volio bi da nije tako i da smo ostali zajedno ali to je pakao.

Fora je u tome da koliko god se dajes, koliko god si iskren, koliko god su ti namjere iskrene, postene, dobronamjerne, dobit ces uvijek i uvijek noz u srce. Uvijek, bez iznimke.

Bit ces konstantno muljan, varan, manipuliran, dezorjentiran, ismijavan, izrugivan, sve to ce biti fino upakirano tako da ce ti stalno iznad glave biti upitnik. Htjeti ces vjerovati, stvarno ces htjeti, ali znat ces da si magarac i majmun. Napravit ce od tebe majmuna i budaletinu prve kategorije, over and over again.

Bit ces sustavno i sistematski "odradivan".

Za njih ti si igracka, level u igrici koji prelaze, idu sa cvijeta na cvijet, kao pcela.

Nikada ako je rijec o prevari, na sto bi drugi osjecali griznju savjesti, na neistine, na muljaze, na prevare, kod njih nista, mirno ce ti doci i dalje te odradivati kao da niceg nema, uvjeravat ce te i cak uspjeti uvjeriti da si lud, da umisljas, da nisi normalan.

Nema metode i tehnike nad kojom ce sprezati u svojim naumima da te izmanipuliraju i prevare. Tvoje srce, osjecaji, iskrenost, paznja, maniri, sve sto radis, sve sto se trudis ne znace skoro nista.

Njima to pase dakako, kome i ne bi, ali nikada neces dobiti nazad ni priblizno, nemogu ti dati sto nemaju, povrsni su, plitki emocionalno, doduse pametni, inteligentni, znaju se ponasati, ugodni su za razgovore kada ih dovedes u drustvo, flert i koketiranje im je nesto sto ih jako uzbuduje i napaljuje.

Svaka prljava radnja koja je skrivena i ostaje u tajnosti njima je adrenalin rush, bez problema nakon toga doci ce do tebe kao da se nista nije desilo, radit ce to danima, tjednima, mjesecima, godinama, zamisli sto bi bilo da sam ostao u toj vezi za mene.

Moja je mene varala, i dok je to trajalo upoznala me sa tipom s kojim me varala, ja bi joj nosio rucak, na posao, ona bi stajala sa strane i tip bi sa mnom razgovarao, pored nje, tip s kojim me varala, i ja bi osjecao i znao da ne valja, da me radi majmunom, onda sam saznao, poceo koristiti razne metode da dodem do istine, da se uvjerim, mnogo toga kasnije joj nisam rekao sto znam, klela se na mamu, tatu, dusu, na sve, da nece vise nikada, i opet i opet i opet, i opet, i stalno, muljaze, neistine, prevare, nikad kraja, nikad dosta, to nikad nece prestati. To nikad ne bi prestalo. Oni to moraju raditi, jednostavno moraju. Nema nacina da to prestane. Nakon toga, ako i otkrijete konkretno o cemu se radi, iako stalno osjecate, onda ce odglumiti da im je kao zao, to je nista osim glume, cisti igrokaz za vas, nista drugo. Prvom prilikom idu opet u istu shemu, samo su malo oprezniji i nista vise. I tako u nedogled. Od sitnica do velikih i uzasnih stvari koje rade, prevare, izdaje, lazi, glumatanja. Imate osjecaj da ste stalno jadni s njima, bas se sazalis sam nad sobom koliko se trudis a njima tako svejedno da je neshvatljivo normalnom umu da je to moguce.

Lazi, lazi, lazi, lazi, lazi i samo lazi, to je sve sto ces dobiti uvijek, odradivanje, i radenje tebe majmunom, totalnom emocionalnom olupinom, sve do trena dok se ne izive nad tobom, dok im ne trebas vise, ili dok progledas pa im njihova igra nema vise smisla.

Iako priznajem mogao bi sa psihopatkinjom biti u nekoj vrsti odnosa frendovsko - seksualnog, ali u vezi nikad vise.

Problem je taj sto oni to mogu jer su emocionalno plitki i ne osjecaju i ne percipiraju zdravo, mi se zakacimo, oni ne, ali kad bi oni htjeli i mogli biti iskreni ikad u zivotu, ovakav odnos s njima bio bi moguc, mozda cak i jako zanimljiv. Srce cuvajte, jako boli sta mu naprave, dusu cuvajte, jako boli sto joj naprave.

Necete dobiti nazad nista, nikada se nece sazaliti nad icim sto vam rade, samo ce vas odraditi i ponovno vam prodati novu foru, ja sam ih popusio bezbroj i bezbroj, htio sam pomoci, htio sam vjerovati opet i opet i stalno i stalno, ali ne ide, ne znaci im nista, osim sto im je guba da su vam opet prodali kiflu. Njihov emocionalni sklop nije shvatljiv po normalnim nacelima funkcioniranja, to su osobe koje bi mogli nazvati zlima u punom smislu te rijeci, ali ne rade to da vama direktno napakoste, nije da vas mrze i da vam to rade da vas povrijede a priori, oni su takvi, jednostavno to rade iz zabave.

Ne shvacaju da se igraju sa vasim emocijama na najbrutalniji moguci nacin, da vas to boli brutalno, i da patite, oni to ne vide tako, oni vide vas kao predmet, kao igricu, kao nesto s cime se mogu igrati, vole da ih volite i da im pridajete paznju, s drugim ce vas varati, i konstantno muljati, nemaju problem s tim, uzbuduje ih to sto skrivaju stvari od vas, sto rade u tajnosti, vama iz leda. Ne rade to da vas direktno povrijeduju, jednostavno takvi su, od toga su sazdani, ja sam htio pomoci i htio sam doprijeti do srca. Ne ide to, vjerujte, nema nacina, iako ponavljam, itekako se mozete u psihopatkinju zaljubiti, vrlo lako stovise, strahovito su vjesti i lukavi manipulatori, vrlo su inteligentni, ali fali im ono najbitnije sto ce ih uvijek na kraju razotkriti, nemaju onu kreativnost, onu istinu unutra, onu ljudskost, ono sto ti daje onaj osjecaj topline oko srca, nemaju toga, nemas onaj osjecaj topline, sigurnosti, srece, ispunjenja, one duhovne radosti, kada je osoba samo tvoja i ti si njen.

Povrsnost i ta emocionalna tupost i nemogucnost monogamije je prokletstvo za njih. Trazenje tog uzbudenja stalno, stalna ceznja za tim uzbudenjem, za tim osjecajem koji ih dize, bit ce okej par dana, onda opet show program, pa opet okej par dana pa show program. Tako u krug.

Uzasno je voliti a ne biti voljen i biti izdavan i lagan stalno, uzasan je to osjecaj. Stalno manipuliran i stalno i opet i opet. Strasno koliko sam ja nju volio i jos ju volim ali znam da je to prokleto, svi ti osjecaji vracaju mi se nazad kao bumerang kroz srce i dusu, i ostavljaju takve rane, koje oni nikad nisu i nece biti u stanju shvatiti.

To nisu osobe s kojima treba biti u vezi, za frendove su ok, za seks frendove takoder, ali osjecaje davati njima jako je opasna igra po vas, ali jako.

Zadnje uređivanje Garys : 14.03.2015. at 21:34.
Garys is offline  
Odgovori s citatom