Pogledaj jedan post
Old 25.03.2017., 01:11   #34
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Tacno tako brudiska...

Na danasnji dan da dovede svabu ciji avioni su nam srali na glavu... pa on nam se ruga u facu...

Kakvi Rusi... da nam misle dobro, ne bi drzali Bajatovica na celu NIS-a... ne bi udomili Karica, Miru Markovic... ne bi gurali SPS u svaku vlast...

Nista od njih ne ocekujem... moracemo sve sami... sto je i teze, ali i bolje...

Dzonzika brudiška..teška priča o Rusima i njihovom odnosu..najrealnije i tačno je da sve gledaju veliko..s perspektivom u budućnosti i kroz geopolitiku..

Ako neke stvari stavimo po stranu..samo na primeru Informera i Vučičevića možemo da vidimo taj..meni neverovatan odnos Rusa prema problemu kod nas..taj ološ Vučičević je toliko pljuvao Ruse..Rusiju..gasirao za Mila Djukanovića..na dnevnom nivou kanalio Ruse..postavljao sam te naslovnice iz Informera..on preko svoje medijske mašinerije pomaže Djukanoviću da ostane na vlasti..izbori u Crnoj Gori prodju i onda gasi Informer..obavio je zadatak..a svo vreme u Srbiji veliča Ruse..predstavlja se za rusofila..nosi Putinov amblem na sakou..dovlači nam S-300 preko tog istog Informera preko koga je najstrašnije popljuvao i unakazio Ruse..pa jebemti jel ima neko od Rusa da barem pomene to? Jel ima neko da kaže..slušaj debilčino..i izreguliše stvar? Jel može neko ovo da objasni..jel mi nešto promiče?

Onda SPS..da čovek ne poveruje..to zlo..taj SPS..pa kad se setim onih bljuvotina izmedju Zaharove i Dačića..jednostavno ja to ne mogu da skapiram..možda ne mogu iz ove pozicije..možda ćemo to provaliti za deset godina..ali kada vidim sada kako stoje stvari glava me boli..da mene Zaharova i ljude koji su demonstrirali protiv Vučićeve tiranije i zločina iz Savamale ona naziva plačenikom..soroševim plačenikom zato što sam se pobunio protiv tiranije i zločina Vučića..istog onog koji ide pod noge Clintonici kojoj mržnja sija iz očiju prema Rusima..a na tim protestima bili svi živi..od komunjara..anarhista..nacionalista..hipija..zapadn jaka..rusofila..ma svi živi

Ali da ne dužim..vreme će pokazati šta je ovo sve značilo..

Meni ovo danas sa Schroderom i Nato mitingom na Novom Beogradu deluje kao finalni pokazatelj..ako ovo danas prodje..to je to..jebaće nas zauvek..a već kroz par dana ide Rusima..i 24h dnevno izveštavanje od tamo..jeben tajming nema šta..dobro je podmazo guzove..evo vam Schroder danas na godišnjicu Nato bombardovanja i ubijanja gradjana ove zemlje..pišam vam u usta..a sutra idem Rusima da se slikam sa njima..taman da vam pokažem da ste se djaba ponadalii..i da može da se jebete..

ali ako ako..nema predaje..dok ga ne srušimo
Engrijaner is offline