Pogledaj jedan post
Old 17.06.2017., 04:48   #28
Evo zašto se u životu postavljam uvijek otvoreno, iskreno i kao najbolji prijatelj svima cak i neznancima.

Zato jer znam kako je to kada kao i autor teme nema ama bas nikoga s kim bi mogao zapoceti društveni zivot, upoznati tim putem cure, steci odnose i iskustva u socijalizaciji s curama i kasnije razviti socijalne vještine prilaska curama, i povezivanja na intimnijoj osnovi. Nalazim se u takvoj situaciji i znam kako je to kada te drugi ljudi ignoriraju i ne zele jednostavno koliko god se trudio prihvatiti kao "svog čovika" nego eto....ostaješ samo tamo neki poznanik kojeg oni znaju, no nisi im nikada socijalni prioritet.

To je problem zatvorenog asocijalnog balkana šta ljudi dušu ne otvaraju dalje od onih koji su im ili ekipa iz kvarta ili ekipa iz osnovne/srednje. Tako da....kad vec meni nitko nije dao šansu samo zato jer mu nisam poznat dobro, necu i ja nastaviti takvu reakciju vec postupam obrnuto, svatko koga prvi put srecem tretiram kao najboljeg prijatelja.

Autore.....grafičar si, 3d dizajn nešto si spominja, kreativan pretpostavljam, ako si u Splitu slucajno zivis javi se digod za kakvu kavu/pivu da popricamo, u slicnoj smo situaciji, ne gledaj na svoje stanje kao teret, vec kao vrlinu, ekipe se razne vrte i izmjenjuju svako malo i to je postalo normalno, s curama nije tesko stupit u kontakt dokle god si iskren i imas onaj oslobođeni iskreni tok misli u glavi.....i ako jesi sramezljiv, i ako nemas iskustva, nema veze, ljudima i curama je više prepuna ona stvar konstantno ekstrovertnih i ufuranih "cool" ljudi od kojih nema puno kruva ni koristi, cure sve više shvačaju da se u glavama tihih i povucenih rezerviranih ljudi krije mnogo toga

JA sam skuzio da je curama simpaticno i drago kada im se na sampouzdan nacin prizna to neiskustvo, da joj das do znanja da nisi umisljen i da te nije sramota priznati da si takav kakav jesi i da jebiga nisi nikad imao curu, i da te toga nije strah niti se sramis toga, i s time joj dajes do znanja da si prijatna, tolerantna osoba, jer osoba koja tolerira i priznaje vlastite mane i okreče ih u pozitivu ce tako gledati i na tuđe mane.

P.S. Najidealniji vecernji izlasci za one bez drustvenog iskustva koji to zele steci naglo i uspjesno su rave party-i, techno i elektronska glazba, sad je ljeto, skrpaj si para za neki festival, nađi na fb stranicama ekipe iz inozemstva sta dolaze ovdje na ljetovanje sta se okupljaju "meet up" od nekih događaja ili eventa.. okupi se s njima, tamo ces upoznati ekipu, to su jako druzeljubljivi, liberalni i otvoreni ljudi, tamo ti nece biti teško kao samac upasti u ekipu.

Mene su afteri nakon rave party-a spasili po pitanju upadanja u nova društva i poznanstvai po pitanju rješavanja same neugodnosti i anksioznosti kod uklapanja u nove nepoznate sredine.
UniversalSapien is offline  
Odgovori s citatom