Pogledaj jedan post
Old 08.06.2008., 23:50   #23
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
Već dugo godina imam problema sa sinusima (a tek mi je 16). Prošla sam sve moguće pretrage i doktore. Naučila sam živjeti s tim da mi nos curi svakodnevno. Prije 2 godine osjetila sam "kuglicu" u grlu. Kad bi gutala, ona bi se vraćala. Doktori nisu ništa vidjeli. Tad sam primila injekciju protvi alergija i mjesec dana bila sam ok. Otada me svaki dan nešto smeta u grlu pogotovo sada prije ljeta. Davno sam radila alergološke testove i bila alergična na trave i korove. Međutim, prije godinu dana ponovo sam išla i ispostavilo se da nisam alergična i nemam astmu, kako su mi dijagnosticirali. Ne mogu nikako povezati zašto me stalno smeta to grlo, a ponekad i pluća.... Mislila sam i da je psihički, ali nije. Sve što sam uspjela skužiti je da me prije kiše bole sinusi. Imam i GERB (želučana kiselina mi se diže), ali to s grlom. Te kuglice, stezanje i gušenje ne mogu shvatiti. Imate li kakve savjete? Jel itko ima sličnih problema? Hvala....
To ti je od GERBA: "Drugi simptomi GERBa mogu biti: bol u prsima, bol u čelucu s vraćanjem vodenog sadržaja u usta, stalni osjećaj postojanja "komada" u grlu bez obzira na gutanje, bolno gutanje, mučnina, trajna promuklost, dugotrajan kašalj..."
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom