Pogledaj jedan post
Old 01.03.2008., 18:04   #6
Ja sam ti to svom dečku rekla nakon jedno dva i pol mjeseca, znam da se čini brzo, ali kak živimo blizu tak smo na početku veze svaki dan bili skupa i strašno sam se povezala s njim. Razmišljala sam prije tog, jedno tjedan dana mi je bilo na vrhu jezika i strašno sam mu to htjela reć, a nisam se usudila. Nakraju sam mu rekla za vrijeme neke svađice, bilo je nešto u stili: "Ja tebe volim, a ti tako", na šta se on nasmiješio i rekao: "Molim?!" zaprepastila sam ga, ali me navečer zamolio da mu to ponovim, iako on meni nije rekao isto. Ipak, mislim da sam ga tom izjavom potaknula malo na razmišljanje, jer mi je rekao da me voli par dana kasnije... Mislim da u tom trenu to nije bila još prava ljubav, nego neka zaljubljenost i privrženost, ali mi nije žao što sam mu tad rekla, jer mislim da smo se nakon tog još više povezali i naučili što je prava ljubav Takd a ti ja preporučam da slijediš svoje srce i kažeš mu, bar ćeš znat na čemu si, a možda ga potakneš da shvati da i on osjeća isto. Sretno!
Patuljka is offline