Pogledaj jedan post
Old 24.06.2006., 20:35   #20
Quote:
ducati kaže:
Kad se topićke sjetim i onog proklete finomehanike digne mi se kosa na glavi hvala isusu kaj je više nema....došla mi je do kurca i ona i onaj njezin jugić...merki? svaka druga riječ pička ti materina....ali kad ima prvu godinu ne kune...a onaj ravnatelj KLARIĆ on ima alzhajmerovu bolest 100%!ti mu nekaj kažeš a on te za 5 min. pita kaj si ono rekal?
mene je ta pedercina zeljela izbacit iz skole kad sam bio maturant.....al je nastavnicko vijece bilo za mene....pa sam ostao....i lik nije htio popustit al su ovi bili jaci.....

A da su me sutnuli van bilo bi onda jos veceg sranja jerbo taj lik nebi bio vise ravnatelj.......pa bar na jedno vrijeme...

A njegov sin iso samnom u osnovnjak....

Al od svih profesora na skoli meni je najveci car bio Devic iz tjelesnog....jest da je bio tesko zanovijetalo al je i bio ok kao osoba.....jednom kad smo ko maturanti imsli rupu prije tjelesnog u najmanjoj gimnastickoj dvorani u zagrebu bio frend isfuro neku zesticu...i mi drapali po tome u parkicu.....a kasnije odose na tjelesni i vjezbat padove...i ulazi profa....nutra...gleda nas....nes mu smrdi......i frajer pukne, pocne se derat vi ste pijani smrdite .....po alkoholu....vi niste normalni......i lik nas stero sa sata.... a jednom je frendu isto bio zaplijenio bambus..i kao da ce ga prijavit.....al nije jerbo je car to sve sam popio do kraja dana....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom