Tema: Nepal, Tibet
Pogledaj jedan post
Old 11.12.2002., 21:44   #14
oooh himalayee...krov svijeta gdje bogovi pustaju svoje suze...
nisam bio u Nepalu, nego u Indijskim himalayama, pocetak Tibeta..
bilo je to nesto najtezhe sto sam ikad napravio u zivotu...popeti se s 2000 na 4200 metara..i najjace...Everest i Anapurna, ili K2 me ne zanimaju, vishe me zanima dodir s prirodom, a u indijskom djelu himalaya imate cvijece na preko 3500 metara..zeleno..
koga zanimaju visine ima i prelaza preko 5000, ili 6000 metara...i nije bash da po putu prodaju flashiranu vodu...put je divlji, kozja staza ak imas srece ak ne onda je josh divljiji..hodas po 3 dana i vishe da bi doshao do neke stanice na putu...nakon kaj si tjedan dana apsorbiran od prirode oko sebi, ciji si dio postako, pa 1. put probash kavu na road stationu...imas tolko ludi osmijeh na licu...the people in the cities just dont know...oni su poput indijskih krava kaj dolaze u gradove i jedu smece po ulicama..hehe..osim toga, nije ti gust hodati s oblacima kaj ti pushu u bubrege...bio sam sredinom Augusta, dok josh znaju biti kishe, al vrijeme je stalno bilo..lijepo! u Septembru je kao glavan sezona. govorim o podrucju oko Leh-a(koji ima najvishu cestu na svijetu), Ladakh-a..
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom