Pogledaj jedan post
Old 01.08.2009., 14:58   #8
Ah Formaldehida, jako mi je poznato tvoje stanje...
Ja se sa alergijama borim cijeli život, ali većinu bitaka dobijem ja:-)
Od kada sam se rodila (znači 19 god.) alergična sam na svu ribu(morsku i slatkovodnu), voće, neko povrće, orašaste plodove, mlijeko i jaja,dezodoranse, tablete,te klasika:ambrozija,prašina,dlaka,cvijeće...Sa 2 godine sam imala isto qouinke i to jedan od najgorih oblika...Bila sam skoro gotova da nije bilo velike doze adrenalina...I od tada se moj mali svijet promijenio...Naučila sam sve o svojoj bolesti, što smijem, što ne smijem...S godinama su dolazile još neke alergije,ali sve se nauči kontrolirat
Što se tiče tvojih bresaka, lako je moguće da imaš laganu reakciju na njih,tj.blago gušenje i oticanje(kao i ja). Jedno istraživanje je pokazalo da reakcije na jabuke,breskve...imaju ljudi alergični na pelud jer to sve cvate peludom. Na neke stvari, poput konzervansa, možeš i ne moraš reagirati. Ja recimo imam alergiju na mlijeko,ali se pojavi ako baš ulijem 2 litre u sebe. Inače ništa.Probaj obavit sve pretrage, a u ono što sumnjaš probaj konzumirati u malim količinama,pa prelazit na sve veće.Tako sam ja počela jaja i mlijeko.
Držim fige da sve bude ok i da se glupi quincke ne pojavi
HollyP.S. is offline  
Odgovori s citatom