Pogledaj jedan post
Old 09.01.2005., 00:49   #17
Pa sta god da je najbolje je posavjetovati se sa psihijatrom....ne sa psihologom...jer ce to onda trajati do u beskraj...a koliko mi se cini tebi je vec jako tesko....dakle strucno lice ce po tvom stavu,ponasanju i rekcijama zakljuciti najbolje i ono najvaznije....ako OSJECAS da osoba s kojom razgovaras a mislim na doktora NIJE RAZUMJELA tvoj problem,nemoj se ustrucavati traziti drugoga doktora ako imas mogucnosti.Na kraju radi se o tvom zdravlju opcenito...i ako to zanemaris...kao sto sam rekla mozes se dovesti u situaciju da cee ti cjelokupni organizam zatajivati....moze se to nazvati i hipohondrijom...ali poznato je da kod depresivnih bolesnika se prvo primjete svi simptomi pa tek na kraju simptomi depresije.Poznajem takve slucajeve....i nije ugodno...
Nakon pogodjenih ljekova(nemora znaciti da ce ti prvi ponuđeni odgovarati..samo moras se malo strpiti jer djeluju tek nakon dva do tri tjdna)....i konzumacije istih par mjeseci moze se sve svesti na normalu.
Ajd svako ti dobro i bori se za svoje zdravlje....nisi luda ako ti kemija malo ne stima u organizmu....i nemoj se osjecati tako....ali ti se mogu dogoditi veliki kratki spojevi ako to ne dovedes u normalu.
__________________
mah...mah...
andjelina1 is offline  
Odgovori s citatom