Pogledaj jedan post
Old 17.10.2010., 22:34   #6574
Quote:
Betili kaže: Pogledaj post

Joj draga Ziza i ja tako mislim, nepovratilo se puj, puj...

A sto se tice bolnice, nije mi dosta moje muke, nego gledam i tudju...sad kad sam bila na pregledu zadnji put, zenica izgubila trojke u 6 mesecu, ni jedno nisu mogli spasiti, a muz joj poginio dve nedelje pre toga, pa kako da se ne potresas...

Pusa i tebi!
Uzas ne dao Bog nikome ali draga Betilli svako od nas ima razlicitu sudbinu koju nam je dragi Bog odredio rodjenjem a od toga se ne moze pobjeci. ne dao Bog nicega loseg ali moras paziti na sebe a znam da je grozno lezati u bolnici i gledati tudje muke ali moras misliti i na svoje stanje a je li ti doktor predlagao ikakve sedative u malim dozama. moja seka je u trudnoci pila apaurin od 2mg koji joj je propisao njen ginekolog jer smo izgubile tatu na dan kad je ona isla na ultrazvuk i saznala da nosi djecaka i eto imala je srece da tatu zatekne zivog i kaze mu tu novost. ali necemo o tuznim stvarima ti samo sebi postavi za cilj da si tamo zbog svoje princeze i to ce sigurno biti jace od svega sto vidis oko sebe jer moja beti niko niciju tugu ne moze uzeti a ni promijeniti stanje na bolje jedino moze kod sebe. mislim da me shvacas sta ti pisem jer vjeruj mi i ja ti se u zadnje vrijeme jako brzo rastuzim gledajuci svasta po bolnicama a onda kod kuce zalegnem i tek kad vidim moje Lane da me tuzno gleda i moli da ustanem osjecam se krivom sto sam se dovela do toga stanja a i do toga da njega povrijedim.

mila moja nemoj me pogresno shvatiti to su samo dobronamjerni savjeti jer nam je svima jako stalo da ti damo podrsku u svemu tome i da ti i ova 4 mjeseca sto prije prodju.

ljubim te sto puta i drzim fige da bude sve dobro a hoce dat ce dragi Bog

Zadnje uređivanje Silvery : 18.10.2010. at 00:30. Reason: quote
Ziza Kovacevic is offline