Pogledaj jedan post
Old 29.11.2012., 14:25   #4
Quote:
slučajni_prolaz kaže: Pogledaj post
Dragi prijatelji fumaši, otvaram ovu temu jer sam se zbilja zgrozio onime što sam vidio na YouTubeu.

http://www.youtube.com/watch?v=kiL4ClvshN0

Naime, ondje sam našao video u kojem je jedan južnokorejski pastor Bo Ra Choi imao viziju pakla u kojem je vidio mnogo ljudi a među njima i proroka Muhameda. Božji prorok je ondje urlao od bola govoreći da je ondje zbog mnogih grijeha koji su veliki i koje je počinio tijekom života.

Iako sam katolik po vjeri, zbilja sam zbunjen u vjerodostojnost toga. Zbog čega to kažem ? Zato jer je Muhamed kao i Krist božji poslanik da obrati ljude na pravi put, put vjere, opraštanja ........ Oboje su (bar po meni) neka vrsta sveca i božjeg bezgriješnog miljenika tako im pakao nemože predstavljati neku opasnost.

Ako sam štogod pogriješio, nek mi nitko ne zamjera i neka me ispravi, nije bilo namjerno. Također, molim objašnjenje dragih prijatelja muslimana koliko u toj video snimci ima istine.

Hvala.
Ima jedna zgoda, koja se dogodila Muhamedu, ne znam je u riječ napamet, pa ću je prepričati. Dakle:

Došao neki čovjek kod Muhameda. Na pitanje što on misli o Muhamedu, čovjek je rekao da je Muhamed sve najgore: prevarant, lopov, lažljivac, ubojica... Vjernici su se prenerazili ali Poslanik je potvrdio što je čovjek rekao, mahnuo rukom dozvolio da čovjek ode u miru.
Nakon njega dođe neki drugi, i na isto postavljeno pitanje on odgovori: "Ti si Božji poslanik, svetac, najbolje od ljudskog roda..." i sve u tom stilu. I to Poslanik potvrdi. Vjernici su bili sretni zbog takvog mišljenja ali i ostali zbunjeni. Pitali su Poslanika: "Pa kako, ovaj je govorio najgore, a onaj drugi najbolje o tebi, kako mogu obojica biti u pravu?"
Poslanik im odgovori: "Svatko je u meni vidio odraz samoga sebe."

__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Odgovori s citatom