Pogledaj jedan post
Old 17.09.2005., 22:19   #519
...

Na Andelkovu žalost, sve su njegove klevete opovrgnute. On komično nastoji mene poistovijetiti sa Imotskim, jer takve zabune i halucinacije se dešavaju pri takvom stupnju rastrojstva.

On i dalje halucinira neke izjave za Drežnik koje nigdje nisam dao..., umišlja da sam falsificirao Margetića i laže kako sam se "poslužio" krivim citatom (za što nije ponudio nikakav dokaz, osim moje izjave da Andelko pogleda što dotični autor kaže za Srbe)..., ignorira objašnjenje Skiličinog poimanja Srba i Hrvata, halucinira o Zavelimovom pseudo-genetskom "dokazivanju" pomjeranja etničkih grupa u srednjem vijeku, ignorira granice koje nam opisuju DAI i LjPD....

Pa zar je moguće da se Andelko spušta ovako nisko samo da bi svoju vlastitu pozornost skrenuo sa činjenice da je uhvaćen u sopstvenoj mreži laži i blefiranja? Ako je Andelko imao snage da prizna kako nikada nije vidio ispravu oko koje se svađao, zašto sada nema muškosti da dostojanstveno prihvati svoju bruku? Nama je svima jasno da kolega Andelko ima običaj da raspravlja o stvarima o kojima ne zna ništa i da vrijeđa kada mu se na to ukaže. Mi znamo da kolega to radi jer je suočen sa bolnim frustracijama, jer su mu zablude za koje je bio emotivno vezan potpuno raskrinkane. Ostao je bez oslonca u svom mapiranju Hrvatske, glede prostiranja i uloge splitske nadbiskupije... Gotovo svi oni kojima je vjerovao su ga slagali. Sisic je slagao za Pset, slagao za Tropolje, Vego je slagao za Glamoc itd...

Ali bitno je suočavanje sa realnošću i Andelko je već napravio prvi korak priznavši bolnu istinu, nakon što je bio pritisnut okrutnim zapitkivanjem o ispravi na koju se tobože pozivao.

Pozdrav Andelko. Nadam se tvom što skorijem oporavku.
Sasha_R is offline  
Odgovori s citatom