Pogledaj jedan post
Old 21.01.2012., 23:48   #5686
Quote:
vedraf kaže: Pogledaj post
Pitanje nije direktno vezano za rad u školi, ali mislim da bi ovdje mogao dobiti najkonkretniji odgovor pa dakle:

Imam ponudu za držanje predavanja vezanih uz pripremu za maturu iz matematike (pripreme traju 40 školskih sati--> 13 subota), dobio bi 50kn po održanom školskom satu (najvjerojatnije 3 sata u komadu jer je za sada tek jedna grupa organizirana) + putni troškovi (imam podosta putovanja do mjesta držanja predavanja, ali iznos koji bi dobio pokriva troškove puta).
Meni se to čini malo premalo. Što mislite koja je realna cijena? Da li je to ova ili...? Molim savjet hitno
po meni je to realna cijena.
jedna poznanica je održavala pripreme za 40 kn, tako da...

uostalom, kad pogledam, i moja satnica je 25 kn, + na to sat pripreme, taman izađe 50 kn. ja bi na tvom mjestu prihvatila. bez obzira, bilo to honorarno, kao dodatak na plaću (ako već imaš posao) ili kao zarada. iskustvo uvijek dobro dođe, lova da i ne spominjemo.

Quote:
Richeilleu kaže: Pogledaj post
A vi samo pišite nebuloze, pa se onda kasnije čudite ako vam slučajno prosvjetna inspekcija vidi te nebuloze.


Tijekom praćenja učenikova razvoja učitelj/nastavnik u rubriku bilježaka u imeniku upisuje samo ona zapažanja koja su učitelju/nastavniku u praćenju učenika uočljiva, učeniku i roditelju razumljiva te koja učitelju/nastavniku mogu pomoći u konačnome ocjenjivanju uspjeha u nastavnome predmetu, odnosno odgojno-obrazovnome području.

(6) U rubriku bilježaka učitelj/nastavnik može unositi i sljedeće podatke: datum pisane provjere, posljednju cjelinu koja se usmeno provjeravala, broj ostvarenih / broj mogućih bodova na pisanoj provjeri, teme i rezultate samostalnih, seminarskih i drugih radova učenika, redovitost izvršavanja zadataka i druge informacije koje su osnova za ocjenu pojedinoga predmeta.
ja takve stvari ne pišem u imenik, jednostavno nemam naviku, iako bi trebala. ali to je mjesto gdje bi takve stvari upisala. to sve na kraju utječe na ocjenu.
volim čokoladu is offline