Pogledaj jedan post
Old 04.09.2009., 14:20   #8
Quote:
Apatrid kaže: Pogledaj post
Stan je Goranov. Ne vidim i ne znam kako i zasto on nemoze imati pristup u svoj stan. Svejedno je da li se radi o drustvenom ili drzavnom ili privatnom stanu. Ako je u njemu zivio prije rata, njegov nje. Onga nije iznajmljivao. Zeli mu sve najbolje pred Sudom u Strasbourgu. Meni se svidja kako je MZ to rjesila u BiH. Svi na svoje, ukljucujuci i bivse oficire JNA. Nekom se to ne svidja, ali to je jedini nacin da se postuje pravo.

MZ je trebala okupirati i Hrvatsku i Srbiju i nametnuti im svoje zakone, koje primjenju na Zapadu, kao sto su okupirali BiH.

Da je tako, Jadranka Kosor danas ne bi zivjela u tudjem stanu, koji je na divljacki nacin uzela od pravog vlasnika.
Slazem se s tobom.Samo u mojoj zgradi ima dovoljno primjeri tko se i kako useljavao u te stanove.
A sta se tice casnika bivse jugo vojske,njima ne da ne treba vratiti stanove,nego im treba trajno zabraniti ulazak u RH.
Rusili su i palili ovu zemlju,nemaju vise ovdje sto traziti.A i vecina tih oficircina su podrijetlom iz drugih ex republika.
Ali mi je totalno bezveze,cak i nepravedno da se obicnim ljudima,samo zato sto su eto srpske nacionalnosti oduzimaju stanovi.
Ako nemaju krvi na rukama,ne vidim zasto bi placali cijenu onoga sto je netko radi radio navodno u njihovo ime.
jaguar5 is offline  
Odgovori s citatom