Pogledaj jedan post
Old 03.07.2017., 16:46   #47
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Uvjerena sam da ćeš žaliti ne istražiš li ovu mogućnost do kraja, ne razjasniš li si kako bi moglo biti. Znam da ćeš time puno riskirati, ali mislim da je to bolje nego li da se svaki puta kroz mnoge godine, kada dođu teški dani, a hoće, pitaš jesi li propustila pravu sreću zbog straha ili komocije!
Dakako, za to postoji samo jedan način, kušati ga čim više i na svaki način, testirati. Zvuči ružno prema tvom zaručniku, i jest ružno na koncu, ali opet jack-pot se ne propušta. Ne bude ih baš mnogo .....
Pa čak ako se pokaže i pukom iluzijom, tek opsjenom obojenom hormonima, bolje je, velim, razjasniti, nego li se pitati. Ako je baš toliko jako!?!
Sada ću izazvati ljute komentare, ali ako bolje pogledaš, to će biti bolje i za tvog zaručnika, ili će dobiti ženu sigurnu da je dobro izabrala, ili neće na leđa natovariti potencijalnu nesreću zbog loše karme. A to nije malo. Dakako on nikada precizno ne mora saznat kako si do toga došla, a u slučaju takvog raspleta....
ne.
ne može tako praviti račun-jer naprosto nije fer-prema njenom dečku.
ok jest da si ima pravo istražiti-ali to je njena odluka-sa ovakvim ili onakvim ishodom-nevažno.
nije fer da zaručnik kupi mačka/mačku u vreći-koja će tu i tamo
potrčati za svojim impresijama prema drugom muškarcu.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom