Pogledaj jedan post
Old 22.07.2008., 15:13   #86
Daklem...khm..da vratim temu iz mrtvih.

Pričasmo o odgađanju ženskog orgazma te i sam napravih mali eksperiment. Neki dan naime vodismo ljubav i pošto smo imali brdo vremena krenuli smo stvarno polako. Duuuuuugo lizanje, ma što lizanje, grcanje u pici i dovođenje do samog ruba nekoliko puta. Klit ko špekula tvrd i nabrekao.

Pa pušenje koje ionak u cijeloj priči nije bitno i krenemo na real thing. Penetracija sporim pokretima, apsolutna koncentracija na sve ostalo osim samog penetriranja, ljubljenje, diranje, čupkanje i ugrizi. Poza je misionarska. Ritam je i dalje polagan i ritmičan s time da sam usporavao čim je počela užurbano disati i glasnije stenjati.

Sad ona preuzima inicijativu i zajaši me. Inzistiram da ne žuri jer sam i sam već bridio na rubu. Lagani pokreti gore, dolje, pa kruženje zdjelicom...ja je držim za bokove (malo se počastim i guzovima) i diktiram tempo iako je ona dominanta.

Vrag je već i u misionarskoj pozi odnio šalu, a ona se već dulje vrijeme "provocira" na samom rubu. Tijelo se trese, a riječi koje pokušava izgovoriti su nerazumljive, dah joj je ubrzan, pogled zamućen. Prebacuje se iz kečećeg u čučeći položaj, a ja sam taj koji penetrira...ona miruje dok je s obje ruke držim za guzove. Molila me, doslovno me molila da ubrzam jer već toliko bila izluđena odgađanjem...

A kad me tako lijepo moli, kakav bi gad bio da joj ne udovoljim, ne? Moji pokreti su postajali sve brži i brži, a njen orgazam koji je uslijedio je bio nešto što već dugo vremena nisam doživio, izraz lica iznenađenog silinom osjeta koji trenutno doživljava, nokti zabijeni u moja ramena i oči koje su se zasuzile od užitka. Popraćeno zvučnom kulisom zbog koje smo mogli popušiti prijavu za remećenje javnog reda i mira...


Svršio sam i ja naravno, još sam se i u oko skoro pogodio, ali to je ponavljam nebitno u cijeloj priči.

Daklem, odgađanje ženskog orgazma?

Toplo preporučam., sudeći po onome što ja doživih, nikako ne može bit loše.


A mislim da ću malo odgađat i danas
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline