Pogledaj jedan post
Old 21.08.2010., 07:22   #1784
Quote:
tinka pinka kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, eto i ja sam nova na ovom forumu. Pratim ovu temu već duže vrijeme i vidim da neki ipak imaju pomaka u lječenju vitiliga. Ja imam vitiligo već 18 godina (na području oko očiju, koljeno, genitalije), na žalost ovo ljeto sam primjetila i nove flekice na prstima ruke i to me ful zbediralo. Sve ove godine nisam ništa poduzimala jer su mi dermatolozi tvrdili da je neizlječiv. Inače sam izrazito svijetle puti tako da mi se te flekice i ne vide jako, zapravo hrpa ljudi kaže da nebi ni skužili da nisam rekla, osim po ljeti kad malo potamnim onda se više vide, zato se i ne sunčam puno.
Prije 3 godine mi je dijagnosticirana i autoimuna bolest štitnjače, a vidim da su te dvije bolesti često povezane. Bila sam na terapiji hormona godinu dana, a sad sam prestala jer za sad štitnjača dobro radi, zapravo kod mene je bio problem u TSH. Redovito se kontroliram i to je to.

Htjela sam pitati da li je netko čuo za časnu sestru iz Posušja koja travama liječi mnoge bolesti pa čak i vitiligo i dal netko ima iskustva s njom?

Obzirom da ja sada planiram ostati trudna ne znam dal mi je pametno sad ići do dr. Stanimirovića i krenut s nekom terapijom, obzirom da su to sve kortići
Poradit ću sad malo na svom imunitetu i počet ću uzimat vitamine (radi se o modro zelenim algama) pa ćemo vidjet kaj će biti.
pozdrav tinka pinka!
Ja sam čula i koristila terapiju prije 2 godine od časne sestre iz Posušja-sestra Ljubica Kovač.
Koristila sam-lijek za jačanje krvi(med),lijek za cirkulaciju,željezo,kaktusove kapi,lijek za čišćenje kože,kremu za mazanje kože i čaj.
Sve ti je na biljnoj bazi.Što se tiče stanja vitiliga,ono nije imalo promjene,ali što se tiče nalaza kompletne krvne slike-SUPER.Ja sam trudnoću iznijela do kraja bez iti jednog lijeka,vitamina,još dr.rekla da su mi nalazi jedni od rijetkih,da odavno takve dobre nalaze nije vidjela.POKUŠAJ-to je moj savjet.Ja sam isto čula da ima onih kojima je pomogla i nabavila si terapiju.Meni nije pomoglo(za vitiligo)što ne znači da tebi isto neće.Javi svakako dal si se odlučila za terapiju(dal je sve ostalo isto od tih ljekića,naravno i rezultate).
SRETNO !!!
mojana is offline  
Odgovori s citatom