Tema: Temperatura
Pogledaj jedan post
Old 30.11.2008., 08:49   #2
Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
znam da je kod djevojaka uglavnom temperatura povisena za vrijeme ovolucije i u trudnoci
uglavnom??? a odkuda ti ovo??? nije istina

Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
ovo u trudnoci iskljucujem,jer nisam nikad svrsio u nju tako da su sanse da je trudna...blago receno minimalneotprilike od prvog dana ovolucije (+/- jedan dan)
za tvoju informaciju spermiji žive i do 7 dana...


Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
ali je problem sto je bila bar 2 dana preko 38
jednom 40
danas 39,5
cisto sumnjam da su joj te temperature tolike radi ovolucije jer to je malo pretjerano
ali isto tako nebi rekao ni da je gripa jer gripa ne drzi 7-8 dana temperaturu konstantno iznad 37,5...spala bi bar jednom
sad me zanima sta je u pitanju ako neko ima neku ideju...doktori su joj samo rekli slab imunitet
a da ti cura ode doktoru pa izvadi krv??? KKS, SE i sve te pretrage

Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
takodjer ima i bolove u ledjima ili bolje reci krizobolju,znam da je to jako cesto u trudnoci
da ali sa dva-tri -četiri mjeseca trudnoće a ne dva dana od snošaja


Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
nebih volio da je trudna jer bi to znacilo ili da me prevarila (sa obzirom da nisam nikad svrsio u nju i nismo spavali nikad bez kondoma ili da se desio neki zajeb sto je jako malo moguce (ruku na srce jest sjela par puta na mene bez kondoma ali nisam joj dao da nastavi),a nijedno od nas jos nije spremno na tako nesto
ajd uzmi biologiju iz 7 razreda osnovne pa pročitaj lekciju o začeću

Quote:
transmital kaže: Pogledaj post
ali opet brinu me ove njene temperature kako radi te trudnoce jer su me frendice izjebale sa pricama da temp bude ovako bolovi ledjima onako,tako me brinu temperature

previše se družiš sa babuskarama

ajd iziđi van sa muškima.. mislim da će tema o autićima, tuči, fak-u...izbit temu o križobolji u trudnoći
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline