Pogledaj jedan post
Old 25.04.2004., 01:53   #6
Izgleda da su problemi mrzitelja Schumachera ipak nešto dublji od pukih usporedbi sa Sennom. Čovjek je predobar, ali vas koji ga mrzite na ovom forumu ima zaista previše. Ja sam smatram da je Senna genije i legenda, ali činjenica jest da je Schumacheru to bila prva pobjeda u životu i da se tada događalo puno toga što javnost nije saznala. A Schumacher je kriv za njegovu smrt koliko i ja koji sam gledao sve to na TV-u.

Shvatite...Senna je Senna, Michael Jordan je Michael Jordan, Schumacher je Schumacher, Bryant je Bryant. Nema novog Jordana, nema novog Senne. I nema razloga da novinari svakom novom talentiranom mladom sportašu na vrat vješaju usporedbe sa legendama. Iako Schumiju ne trebaju usporedbe s nikim. Jedini je čovjek zbog kojeg su (neuspješno) mijenjana pravila u F1, samo da bi se zaustavila dominacija... Eh, eh...

I da, po tvojoj analogiji, Rossi bi pobijedio sve vozače F1, pa i Sennu. A to uopće nije daleko od istine jer je čak i Max Biaggi svojedbno skoro prešao u Ferrari nakon dobrih rezultata na treningu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom