Pogledaj jedan post
Old 03.01.2012., 10:50   #9
Za kasalj smijes davat Dr. Theis trputcev sirup ili Prospan , meni osobno je ovaj prvi bolji a ostale simptome takodjer lijecis simptomatski: ako treba Efedrin ili Operil P kapi za nos itd. Pronison je antibiotik a Ranisan lijek koji smanjuje zelucanu kis pa mu nemojte davat lijekove sa salicilnom kiselinom tipa Andola ili Bayerov Aspirin da mu ne iritiraju zeludac

Sto se tice dizanja imuniteta tu se ne slazem jer sam hvala dragom Bogu imala razgovore sa imunilozima a i nasa glavna terapija uz simptomatsko lijecenje bila je Vitamin C i Multivitamini
Moras znat da ti je djetetu imunitet dosta srozan al ono najgore je to sto treba potaknut organizam da se pravilno brani a ne da laicki receno "unistava" sam sebe tim krvarenjima- obavezno izbjegavat druzenja, zatvorene prostorije tipa hipermarketa, igraonica itd. Purpura nastaje nepravilnom o ranom organizma i dan danas se ne zna njen pravi uzrok kao sto nema ni preventive za nastanak pa se za dobro svog djeteta posavjetuj sa vise doktora jer na zalost mnogi nisu bas upuceni kako treba.
Nas ne bolest zahvatila u Zadru i imali smo srecu sto su im glavni specijalisti koji su nesto znali o toj bolesti bili u bolnici ali su opet kontaktirali KBC Rebro i u dosluhu sa njima lijecili moje djete

Drzim fige da necete imat toliko sugova tj naleta bolesti kao mi i da cete to brzo zaboravit
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom