Pogledaj jedan post
Old 04.02.2012., 17:21   #8
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
Najbolje mi je vidit djevojke u minicama i stiklicama a vani je ispod nule. To dovoljno govori na kojim frekvencijama im funkcionira mozak.
Slažem se

Nema ništa jadnije nego kad vidim curu u minjaku i štiklama, bez tajica, samo u najlonkama boje kože a vani minus (taman bila vani prošlu subotu i 90% njih došlo tako obučeno , a meni bilo zima čak u trapkama i visokom čizmama) .

De bar obuci tajice.

I još k tome na sebe navuku ljetne haljinice, kratki rukavi i to

I ja idem hodam van u haljinicama, ali primjerenima godišnjem dobu zaboga miloga

Zimi navučem 2 (dvoje da ) tajice i većinom nosim one duge pulovere koji služe usput ko i haljinica, cure znaju na što mislim , zimske čizme... iznad koljena (fan) .... no i kaput normalno i nije mi zima.

Naravno sve u crnom. Ne znam što fali ovakvoj kombinaciji, em izgleda dobro em je i toplo

EDIT : Starija sestra ...i ja volim crveni ruž zbog toga jer se šminkam u pin up stilu i često tako i oblačim...osobito ljeti kad mi je nekako lakše se nato furat jer je toplo.

Pa i Merlinka je furala crveni ruž pa je bila lijepa

Crveni ruž je privlačan...al vjeruj neće te učinit ljepšim, a bome i neke lijepe ljude će poružnit jer im jednostavno ne stoji i neće pomoć uska haljinica previše ako je ženska u faci gabor, možda samo na prvi pogled i za to treba imat i tijelo opet...
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.

Zadnje uređivanje VonTeese : 04.02.2012. at 17:33.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom