Pogledaj jedan post
Old 01.03.2008., 18:51   #19
Quote:
Zbunjena skroz kaže: Pogledaj post
Citam ovde bas na jednoj temi kazu da se posle tri meseca ne moze reci da se neko voli. Eto, ja sam znala da svog sadasnjeg decka volim posle dva meseca. Mi imamo vezu na daljinu, pisala sam o tome. Isprva je rekao da ne moze da se zaljubi u sliku dok se jos nismo videli. Kada smo se videli rekao je da ima osecanja za mene i da stalno misli na mene, ali do danas mi jos nije rekao da me voli. Sada smo nesto vise od 4 meseca "zajedno", tj na daljinu zajedno. Meni se cini da ga sada jos vise volim i imam veliku potrebu da mu to kazem, ali sve mislim da ne bi bilo dobro da ga prepadam sa time, ako i on ima osecanja za mene, onda bi on trebao prvi da mi to kaze, nekako mi je tako vise dzentlmenski, nego da se ja istrcavam sa izrazima ljubavi. Ja mu recima pokazujem da ga volim, tako sto mu pisem nezno, verovatno je shvatio vec, on meni kaze da misli na mene u svako doba dana, da mu nedostajem, da se pali na mene kada se seti sta smo sve radili, ali nikako da mi kaze da me voli. Sta vi mislite, kada uopste pocne neko da se voli, znam da tu nema pravila i da je razlicito, ali da li postoji neki minimum vremena koji treba da prodje za dvoje u vezi da bi oni imali vremena da shvate da vole onog drugog. Ima li onih koji i ne shvate da vole nekoga, t.j. da nece sebi to da priznaju zbog losih iskustava pre, pa se plase da ne budu opet povredjeni? Mozda mnogo filozofiram, ali sve mi to prolazi kroz glavu.
zar postoji zakonska odredba za takve stvari???
ne znam...znam da bih, da to meni netko kaže nakon mjesec-dva, kidnula brzinom svjetlosti...
ipak, sve se svodi na tvoju procjenu, jer je to tvoja veza...uostalom, šta ne čekaš da ti on to kaže prvi?

BTW. osobno ne patim od ''volim te'' termina, važnije mi je da to osjetim i da dotični to zna pokazati.
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline