Tema: Mijastenija
Pogledaj jedan post
Old 05.04.2012., 11:12   #959
miastenija

Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Da, ivich, pozitiva u nama je najbitnija i najvažnija. No, htio ili ne htio, no itekako bi trebao reći ljudima oko sebe, barem onima koje često viđaš i s kojima provodiš vrijeme, jer bolje da znaju što i kako, nego da te iznenadi neka situacija na vrlo loš način. Pokušaj vjerovati, živim sa time već predugo vremena, i nebrojeno puta sam to i vidjela vezano za druge mijasteničare, kao i iskusila na vlastitoj koži. Tako da apsolutno svima koje poznajem uvijek kažem sve točno, i to odmah u startu samog poznanstva, jer prolaziti ikada više te doista neugodne osjećaje kada pokušavaš glumiti da je sve u redu, a nije, nije nimalo lako i jednostavno...
teta, hvala na savjetu! htio sam pitat jos da mi kazete koji sve lijekovi postoje i kako se određuje ta terapija? nakon emng-a ili? imam osjećaj da mi mestinoni nekad pomažu, a nekad kao da ne osjećam nikakvu promjenu. pijem dva, i možda je prevelik razmak od tablete do tablete, jutro-večer. to će mi valjda odredit dr. nakon što mi stignu nalazi. ili smijem na svoju ruku popit i više? šta misliš? da li ima nekin drugih koje bolje pomognu od mestinona? lp
ivich 37 is offline  
Odgovori s citatom