Pogledaj jedan post
Old 09.01.2015., 03:05   #45
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Ma, ne znam što bih rekao..skeptičan sam u vezi svega toga, pogledao sam linkove..

Da je to sve tako istina zaista, onda bi ovaj svijet izgledao drukčije, ne bi bilo npr. ovakvih stvari kao što je bilo u Parizu jučer...

Naravno da na osobnoj razini to funkcionira, mijenjaš sebe i svoj mentalni sklop putem TM-a i ostalih tehnika...

No, moram priznati da su mi ovi skakavci po madracima najblaže rečeno smiješni, imam pridjeve za njih ali ču biti pristojan....i onda kad mi takvi počnu brijati kako oni utječu na nekoga tko je okorjeli pljačkaš da se on predomisli i odluči sjediti doma sav blažen i "high" od njihove meditacije i razmišljanja o duginim bojama i leptirićima..i tako na cijeli grad i njegov "underground"
Jedino osobni pristup, tako da svaka ljudska jedinka počne ići putem meditacije i inih stvari, jedino tako se može sve dotjerati na tu razinu o kojoj ovdje govorimo. Ovo sve ostalo je od previše tamjana u maloj prostoriji

Naravno da tvoja mirnoća i stav itekako imaju utjecaj na to što ti se bude u svakodnevnici događalo; talismani, kristali i na kraju krajeva tvoja psiha isto imaju utjecaj do određene mjere

......ali kada jednom dođe do frke, bilo u fizičkom smislu bilo u energetskom/magijskom, ne zagovaram stvari tipa; "Tko tebe kamenom, ti njega kruhom" ili "Molite za svoje neprijatelje i volite ih"
Mogu ja molit za svoje neprijatelje zapravo..ali na crnoj misi
Yo,trebas da shvatis da zracis buraz i to mozes jako jako da zracis,toliko jako da se stvari transformisu oko tebe, imas te kapacitete samo ih ne znas koristiti kao ni ja

No svejedno do neke mere znamo i ako realno sagledas stvari ,ima svakakvih cudaka na svetu koji idu protiv fizickog sveta nama kao normalnog priznato.

Sta je normalno!? Pa prirodno..sta radi priroda..svasta,kad pogledas svemir..mislim da ima mogo vise u njemu nego li svi sifi u istoriji napisani i jos mnogo mnogo vise!!!

Na ovoj planeti pa koliko toliko vlada jedna ova kolektivna svest koja je takva kakva zbog polozaja nase planete u svemiru i slobodne volje sdruge strane..po meni.

E sad vagas pa vagas ali smo sisli dole((proterani)nisam nacitan biblie ali verujem u taj deo)kako bi spoznali a spoznaja podrazumeva osecaj koji zna biti svakakav..kakvim ga zelis osetiti.

Znaci ako zelis osetiti mir ili cak uticati na nekog da se smiri naravno mozes u zavisnosti koliko si sposoban zraciti svojom energijom.

Mnogo mnogo primera ima gde problema nije bilo dok se neko nije poceo plasiti ili je imao takve predrasude koje je i dobio,mnogo svakakvih primera gde se vidi da ljude slede njihove misli,cini..ako su tvoje misli,cini da smiris okruzenje sledicete te misli sa cinima ali opet sve to ima svoje granice i borba je..za dobro?koje dobro?sta je dobro?ljubav! pa ima ljudi vole da kolju zivotinje sta cemo snjima..ubiti ih iz mrznje...ne tako smo vece zivotinje od njih ,sljubavlju treba da ih ubijemo tako ce sve biti u ljubavi

Salim se malo, nema pravila mnogo.. što siješ, to i žanješ.

I jee mozes da skontas da nemas nepriljateje samo okruzenje koje te uci ak ces nauciti
__________________
end

Zadnje uređivanje iormas : 09.01.2015. at 03:23.
iormas is offline  
Odgovori s citatom