Pogledaj jedan post
Old 09.01.2016., 11:53   #65
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Možda nije pristojno da ovakve stvari stavljam ovdje, ali recite da li se ovdje stvarno radi o čistom PTSP-u? Link.

Malo neobično ubojstvo ako mene pitate. A još čudnije od svega su novinari koji ga prvo proglase mirnim obiteljskim čovjekom, a onda od prije poznatim nasilnikom. Je li ovo stvarno mogao napraviti PTSP? K tome čovjek se ubio.
PTSP. Ne treba ti demon... stvoriš svoje vlastite. Neki će reć da je to isto, ali vjerujte da nije. Nagledao sam se ljudi sa pištoljom u ustima ili bombom u kadi. Lani na Sv, Duju je posljednji slučaj da mi se prijatelj iz rata ubio. Navale bijesa, napadili ludila, paranoje, svašta. A u međuvremenu tihi očaj. Nikad ne znaš kad ćeš planut. Planut? Eksplodirat.
I nikad nisi siguran gdje te vreba. Ja sam bio duboko uvjeren da sam svoj stavio pod kontrolu, dok jednog dana... da ne debljam, htio sam čovjeka (s punim pravom, ali to stvaaaaarno nije bitno) iskasapiti špatulom. Jedva ali sabrao sam se na kraju. Da se događaj dogodio koju godinu možda bi još bio u zatvoru.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom