Pogledaj jedan post
Old 10.01.2016., 11:59   #72
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Klokanovac, napad na bližnje... kad krene, kad ti u prsima i glavi počne bubnjanje, kad bijes iz trbuha prokulja kroz cijelo tijelo, kad ti se vidno polje suzi a u glavi čuješ onaj klik, to ti je to, nema više nikoga, ne prepoznaješ ljude koje voliš, ili prepoznaješ ali ne mariš, stanje slično teškom pijanstvu, sam te udovi i te kako slušaju. Mislim da je manjak kolaterarnih žrtava samo stvar slučaja ili sreće.
Drugo, nisu se svi ubijali jer im je pukao film, većina se zapravo ubija jer ih je satrala depresija.
Doduše sad kad sam otprilike opisao kako izgleda psihotični napad, vidim da sam ti dao argumente, stvarno izgleda kao opsjednuće. Ali nije.
Treće, manje više je nebitno da li je neki vojnik ubijao puno ili nije. Postoji jedan skok, kako sam vidio, i ne kod svih boraca, a to je prvo ubojstvo. Nekima je dovoljno da puknu dan dva izloženosti dobrom granatiranju.

Biljčice 112, koliko vidim iz tvog posta, ti malo previše čitaš o teorijama zavjere, nadam se da nisi veliki Ickeov fan... Dosta sam se bavio temama preživljavanja u prirodi i iz tog aspekta Biblija izgleda kao priručnik za preživljavanje. Čovječanstva. A to o popovima i nastankom deset zapovijedi, to se nadam da se šališ. Mada, nekako nije mijesto.
Vecine svjedocanstva poslje opsjedanja demona su...da se ljudi nesjecaju nicega tokom te opsjednutosti...

Kak onda neko moze svaljivati krivnju na demone ak se moze prisjetiti svega kaj se dogodilo...

Tu tome svemu ima zamka dok covjek nezeli preuzeti odgovornost za svoje postupke pa krivi demone...

Da dalje ne ulazim u rasprave zasad tolko...

Kakva su vasa objasnjenja oko toga
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom