Pogledaj jedan post
Old 18.11.2016., 15:20   #24
Quote:
agrimensore kaže: Pogledaj post
Kako poBogu??
Svatko ima pravo na svoje političko mišljenje pa tako i ja: U svezi-glede susjedne nam države (s kojom se imenično povezuje naziv jednog gastronomskog lonca) - vrlo bliska budućnost će pokazati da je opstanak bosne moguć samo i jedino samo na jedan način a to je: expresni ulazak i bosne i srbije u eu uniju. Bez ispunjavanja ijednog ozbiljnog uvjeta. Posljedice: tada tek slijedi pravi institucionalni raspad eunije - na eu planu a u tim dvjema državama najvjerovatnije će doći do niza atentata. Ne može srpska scena bez fizičke eliminacije svojih "prozapadnih" političara. Molim sve one koji bi me sada najradije nazvali pobornikom teorije zavjere nek' najprije pročitaju povijest velikosrpske ideje ( i to ne moraju srpske ili hrvatske izvore - strane povjesničare pročitati!) + program dičnog im antifašiste čiča draže tj. njegovo pismo s planom poslano londonskoj izbjegličkoj kraljevskoj ekipi u london. Kome se to ne da nek' se prisjeti svih iznenada razboljelih lidera srpskog naroda koji nisu u posljednjem pokušaju velikosrpski plan ostvarili u cjelosti.... slobo, tempo, pa arkan, đinđić (iznimka kao prozapadnjak). A što čeka eventualne potpisnike iz bih u ulasku u euniju? e to je nemoguća misija: definicijom dayton-a oni su jedna država s dva entiteta i jednostavno nema tog srpskog političara koji smije izlobirati rs u bosni da referendumski izglasuju euniju. Dakle, pa kako onda ijedna hrvatska politika može biti kriva tj. okarakterizirana kao politika s pretenzijom na bih teritorij.. Manje srca i politikanstva - više ili čak jedino samo analizirati stvarna stanja i povijeno-geostrateške interese koncetrirane u/okolo "regiona". Oprostite - ovo je moje skromno mišljenje.
Poštovani kolega Agrimensore,

pokušaj sa više točaka i zareza, sa velikim i malim slovom označavati svoje upise.
Bit će čitkije i lakše za probaviti...

Ovako ne razumijem što zapravo govoriš..Ima tu svega, a ne znaš gdje je kraj gdje početak.Pokušaj molim Te, nije teško učiniti pomak, a razlika će se vidjeti odmah.

Dakle, ova nacionalistička paradigma upravo sada slavi i 25.obljetnicu bobanove kvazidržavice.Eto i to je dio njihovog političkog kluba..
Legitimno, nema što...
Ujedno i promašeno..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom