Pogledaj jedan post
Old 11.01.2017., 20:16   #57
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
SVAKA ČAST ovo je prvi post o meni ikad gdje je sve točno od prve do zadnje riječi,ali da ti odgovorim na pitanje jednostavno ne želim doživjet nova poniženja več sam previše patio
U prijevodu, predaješ se. Tako se neće ništa promjeniti. Poniženja ne bi trebao shvaćati kao poniženja u ovom razdoblju svoga života. Sam tvoj život je puno veće poniženje vjeruj mi, od bilo kakvog odjeba kojeg bi dobio od neke žene kojoj bi eventualno uletio. Tvoj problem je u traumama koje su psihički ostale zakočene u tvojoj glavi, no trebaš znati da ti ljudi koji su te zlostavljali više ni ne razmišljaju o tebi a vjerojatno ne znaju niti da postojiš, dok si ti još uvijek godinama nakon pod traumama nečega što se dogodilo prije 10ak godina. Mislim da pretjeruješ, iako si zlostavljan i maltretiran, to nije izlika da kažeš, odustajem od svih socijalnih aktivnosti i ljudi, odustajem od bilo čega seksualnog zbog toga, pogledaj sliku realno i shvati da je veće poniženje za muškarca ako je pasivan i ne probava ništa nego da probava i pada, ali kad tad će nešto uroditi plodom na taj način. Dok na ovaj tvoj način, neće se ništa promjeniti i zauvijek ćeš ostati zatvoren u okovima prošlosti pod traumama nekih ljudi koje briga za tebe i pitanje je da li se uopće sjećaju da postojiš. No kako hoćeš, tvoj izbor.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom