Pogledaj jedan post
Old 12.05.2017., 16:49   #1
Exclamation FOREX Brokeri - Preporuke i upozorenja

Vidim da se na generalnoj temi Forex dosta raspravlja o ovoj problematici, te da ima dosta upita od strane početnika, kao i kritika od strane onih koji već trguju, pa stoga smatram da je posebna tema definitivno potrebna.

Mislim da je odabir brokera za sve koji se žele baviti forexom ključna stavka u ovom poslu i pri tom ne mislim samo na spread ili na provizije u smislu tko je jeftiniji, već najviše na sigurnost uloženih sredstava, kao i na regularne isplate zarade ili uloženog kapitala.

Sigurno je da će tema biti i poligon za neke nezadovoljne i frustrirane klijente, a koji su imali negativna iskustva sa nekim brokerima sa ovih prostora, ali bi bilo lijepo da se eventualne optužbe i upozorenja na određenu neregularnost potkrijepe konkretnim činjenicama ili dokazima.

Ja također imam nekih stvari za postati tu, ali trenutno nemam vremena, pa ću se tijekom rasprava nadovezati i komentirati čim uhvatim malo više vremena.

Siguran sam da je paleta brokera za preporuku također široka, pa evo možete konkretno o tome zašto netko od njih ima prednost nad ostalima. Dakle, ovo nije nikava reklama za nikoga od njih, već isključivo transparentna rasprava o njihovom poslovanju.

Vidim da ima sve više zainteresiranih za trgovanje na forexu kod nas, red je da imaju uvid u sve prednosti i nedostatke, pogotovo od iskusnijih tradera ovdje.

Ono što mogu napisati za početak teme je to da FCA regulativa sa kojom se svi diče ili kao Hanfino odobrenje definitivno ništa ne znači ako se firma ne pridražava zakona, te vam svojim 'načinom poslovanja' otežava trgovanje sa strane psihološkog pristupa, a koje je jako bitno u ovoj priči oko FX-a. Također, vidjeli smo da se i najvećim FX brokerima događa da propadnu, pa stoga ne treba previše o tome kako je netko najbolji ili najgori. No, evo teme pa raspravljate o svemu što mislite da je bitno, siguran sam da će se i sami brokeri uključiti.

Da se da primjetiti kod online traženja najboljeg ili najkvalitetnijeg forex brokera ili kod njihovih reklama da su svi "najbolji forex broker", svi imaju neke nagrade, najmanje spread-ove, itd. Tako da to ništa ne znači također.

P.S. Jedan apel na admine ili moderatore. Bilo bi definitvno jako korisno kad bi Forex imao barem svoju Pod-temu u kojoj bi sve teme o forexu stale posebno, jer je forex tržište sa svojom težinom sigurno zaslužuje, a širinom da ne govorim. Smatram da bi se na taj način i tema oko forexa prilično proširila, kao i sami komentari, jer ima toga ovdje što ne može ići pod isti koš, a jako je bitno. Smatram da će u budućnosti forex čak i nadvladati naše tržište kapitala, pa stoga ni poseban Pod-forum nije loša ideja. No, eto to njima na procjenu.
__________________
"Puno lakše je pričati o novcu, nego ga stvarati" - Voltaire

Želiš saznati istinu o forexu? Klikni ovdje!

Zadnje uređivanje CroBroker : 12.05.2017. at 17:46.
CroBroker is offline  
Odgovori s citatom