Pogledaj jedan post
Old 04.10.2017., 23:44   #5188
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post


Pitanje,zbog čega jako često imam ponavljajuće snove?

Događa mi se da mi se učestalo pojavljuju uvijek isti simboli i snovi. Tu se uvijek nalaze zmije i novac,odnosno kovanice. Ne u istom snu i ne zajedno.

Čudno mi je kako svako malo sanjam kako pronalazim hrpe kovanica po cesti i sa svakim korakom ih samo kupim i kupim.

Zmije sanjam u svakakvim bojama i oblicima i na različitim mjestima.

Kako da protumačim sve ovo?
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Opet sam sanjala pronalazak novca na ulici,ovaj put papirnate euriće Prolazila sam kraj neke kuće i na travi sam vidjela taj novac. Osobe koje su bile samnom su mi rekle da je to lažan a ne pravi novac,odbila sam u to povjerovati.
mislim da je odgovor na prvi san da si nekako duboko podijeljena u svojim nastojanjima. sa jedne strane su zmije koje predstavljaju sve čega se bojiš, nesigurnosti, strah od neuspjeha, svijest o nedostatnosti (zamišljenim), ili nešto što sebi ne dopuštaš iz moralnih razloga. sa druge strane kovanice su pozitivni osjećaji koje skupljaš ili želiš skupljati, nešto što ti daje moć za daljnjim napretkom u bilo kojem smislu i svijest o vlastitoj vrijednosti.

ako daš prednost ovom drugom kovanice se mogu pretvoriti i u papirni novac, dakle u nešto od još veće vrijednosti, što bi ti donijelo još veći napredak s obzirom da ulaganje energije u bilo kojem smjeru teži još većem privlačenju energije iste kvalitete. moguće da ovi snovi znače da moraš napraviti svjesnu odluku u kojem smjeru ćeš gledati i pritom se obračunati sa negativnim unutarnjim glasom koji ti negira pravo na uspjeh.
landon is offline  
Odgovori s citatom