Pogledaj jedan post
Old 15.02.2013., 09:37   #2388
Nemojte me ubiti (znam da hocete), ali meni je drago da ga nisu pitali za Cansu (mozda ga i pitaju u nedjelju, vidjet cemO). Mene ta tema oko Cansu ne zanima, to je bilo prije 6 godina, mozda se nisu slagali ili jesu, pa sto. A i vec je rekao svoje misljenje, kao sto znamo sve o onom "slucaju sa kostimografkinjom" i izvrsno je odgovorio u onom intervju (ima ga na ovoj temi) da se i on sam sali na vlastiti racun oko toga Ne mogu se svi sa svima slagati. I dobro je rekao da ljudi zele spojiti u RL imaginarne TV parove i mislim da je i time puno rekao (izmedju redaka: ne ide to u RL uvijek tako lako, treba razluciti imaginarni i stvarni zivot ). Svidjelo mi se i ono o serijama kao fast foodu, i potvrdilo moju pretpostavku da Turci luduju za odredjenim glumcima samo za vrijeme snimanja serije a poslije ih pustaju na miru. Nije ni cudo, jer u Turskoj je ogromna TV i filmska proizvodnja (ipak je to velika zemlja) pa je i konkurencija jako velika. Kao sto je i sam rekao, jako je tesko naci dobar projekt a jos i dobiti ulogu u njemu. Pa i on je bio drugi izbor za Silu.

A i znam da bi on na pitanje o Cansu cisto diplomatski odgovorio, i da ne bi on bio blesav da kaze ista lose o njoj cak i ako misli u sebi ista lose o njoj.
Vrlo je emocionalno inteligentan.
S jedne strane, velika steta da se nama nije Nova TV javila da im damo sve informacije o njemu (lako ja njima dam biljeske) da se bolje pripreme za intervju s njime, a s druge strane moramo imati na umu cinjenicu da ipak vecina gledatelja serije Sile ne cita ovu temu na forumu i ne znaju prakticki nista o Mehmetu Akifu i zato su se kroz intervju provlacila "prebanalna" pitanja iz perpsektive nas forumasica. Mogao se intervju puno bolje napraviti, ali danas je ionako novinarstvo prepovrsno i neistrazivacko.
Sto se tice navale na profile, lijepo smo Nicole i ja molile da se ne navali, te sam lijepo objasnila koje bi dugorocnije posljedice bile da je odgovorio ijednoj od vas, pa se nije poslusalo. Ali kasno je sad plakati, sto je, tu je.

I sto reci, Akif je stvarno divan u intervjuu, nista neocekivano. i drago mi je sto je brbljav, samo da su mu dali da jos vise prica, razvezao bi se on jos ohohoho.
I da, jako mi je smetalo sto su ili pokazivali scene iz Sile ili njegova ledja (fucka mi se za Nanuticu, ona je samo postavljac pitanja!) umjesto da su vise pokazivali njega.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom