Pogledaj jedan post
Old 02.10.2011., 16:27   #16
Quote:
Nietreink kaže: Pogledaj post
To ne zelim vezu vjerojatno samo znaci da jos nije naletio na nesto za sto bi vridilo izaci iz tog "ne zelim obaveze" podrucja. I ja sam bio takav do prije tjedan dana , muvao se sa svima redom, godilo mi je to, a sad sam u vezi. Zbog kvalitetne osobe.

Meni su privlacne skoro sve prijateljice i ne bih imao nista protiv petljanja, takav sam tip i sa mnogima sam na kraju makar zabrijao, ali zbog toga nisam poslije rusio odnose ili bjezao. Biram prijateljice tako da nase eventualno brijanje ne znaci kraj, jer sam osoba koja prijateljstvo ne smatra nuzno ogranicenim supportom, vec moze preci i na fizicke sfere ako me kuzis.

Privlacna mu sigurno jesi, a sad na koje nacine to ne moze nitko do njega samoga znati. Medutim privlacnost ne znaci nista krucijalno, svakodnevna je, potrebno je mnogo klikova za nesto vise.

Sigurno mu je stalo, ali je papak ako nakon 3 godine to stalo nije barem korektno primjenio u zbilji, osim u tih par bljuz bljuz barenja. U svakom slucaju ne cini se kao neki big win. Iskrenost?

U glavi mu se dogada...pa pitaj ga, jebes neiskrene ljude, kamoli prijatelje.
slazem se sa svime, i stvarno niti ne ocekujem od njega nista, pogotovo ne vezu. ali jednostavno mi nije jasno zasto me se boji dotaknut. to je jedino. pomirila sam se odavno (vise manje) da ce osjecaji ostat samo s moje strane. ali nismo djeca od 15 godina da samo dijelimo pusice.

tesko ga je ista pitat, ili izbjegne odg ili sve prebaci na zajebanciju ili je odg 'ne znam'.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom