Pogledaj jedan post
Old 23.01.2012., 22:18   #16
Naravno da 14kn nije puno pa i 405 sam platio! a sada iskustva, možda nekom i pomogne. Dakle ovako: Otac 81g. koji ima na nozi premosnicu, nakon 30 dana magnezija 2*0,5 dl prestaje mu biti hladno za prste na nozi i na opip i osječaj, prestalo ga boljeti rame. Osječa se dobro i raspoložen za zafrkanciju, može više hodati bez bolova u nogama.

Majka 82g. noga ukručena nakom loma koljena, 6. operacija, infekcije rane i jakog urino infekta koji je lječen antibioticima, ostali su bolovi u mišičima na dodir. prakično nepokretna, pije magnezij 30 dana počela je vježbati da stane na noge sa velikom željom da se digne is kreveta, maknuti antidepresivi !!

Supruga 60g Naravno aktivna, radi ali muči je artritis posebno na zglobovima šake i svako jutro vježba da bi mogla funkcinrati. pije magnezij 2*0,5dl 20 dana, osječa se puno bolje, manje treba razgibavati da bi mogla normalno raditi.

Sad ja: Ma ja sam Vam zdrav! Jedino me dosta bole koljena, tek toliko da šepam a ne netreba mi štap. Naravno primjereno godinama 62. imam tegobe i sa prstima pa također ujutro razgibavam prste da bi zavezao cipele. da ne dužim također pijem magnezij 30d. 2*0,5dl osječam se bolje što se tiče koljena više ne šepam niti me bole ali ih osječam ne u bolnom smislu, a tako je i s prstima

Rado bi kad bi i drugi podjelili svoja iskustva s magnezijem.

Toliko od mene!!

Poz.
absn is offline  
Odgovori s citatom