Pogledaj jedan post
Old 08.12.2006., 22:57   #13
Thumbs down BOJKOT RTL-a!!!!

Ma ne mogu vjerovati kako su glupi i prozirni ti Rtl-ovci!!! Naravno da zele Smradejsi za pobjednicu radi Mesića i male drzave sa velikim srcem i svog ostalog gluparanja koje ova drzava tj njeni stanovnici puše! Čim sam vidjela da pred kućom stoje Smradejsine prijateljice a ne mamica, bilo mi je jasno da Viki izlazi. Mamica stize za finale i nosi milju kuci na Kubu. Kako su mogli takav gaf napraviti, nije mi jasno. Da je sve regularno i posteno, i veceras je majcica mila trebala biti tu jerbo se nikad nezna tko moze izletiti. Medjutim, sad je sve jako i kristalno jasno. Iako nisam pratila Big Sranjder non-stop, ipak mi je stalo da znam u kakvoj drzavi zivim. Ako ova gnjusoba od 30 godina (jer sigurno nema manje) pobijedi, odricem se drzavljanstva!!!!! Prevesla covjeka i izlaze ga samo da bi je uzeo sa sobom u Hrvatsku a nikad ga nije voljela, onda zezne drzavu i izlazu papire i svasta da ostane tu i sad joj jos treba dati milju! I nisam jedina koja tako osjeca. Vidim po forumima da jako puno ljudi kuzi tko je ta smradulja ali na zalost, malog covjeka se nikad ne slusa.
Evo toliko. Ispuhala sam se i rekla sto mislim no na zalost sa tim necu ni ja, a ni itko drugi, utjecati na njihov plan. a ljudi ce do jeseni zaboraviti i opet zvati, trositi pare i gledati Big Shit jer.... mi hrvati zaboravljamo. Nema veze, sto je bilo proslo je, sta mozemo, itd. Zato su nas svi koji su to u povijesti pozeljeli, podjarmili i zato nemamo identitet. Na veeeeeliku zalost!
Leela108 is offline