Pogledaj jedan post
Old 08.12.2011., 12:46   #66
Quote:
LongoMai kaže: Pogledaj post
Opterećivati? To je realnost!
Ja itekako mislim da je jedan 10-godišnjak u stanju shvatiti situaciju.

Možda ja u svom poslu primjećujem previše djece koja su itekako upoznata s roditeljskom situacijom pa ne mogu objektivno procijeniti

Naravno da svaka normalna majka želi sve najbolje svom djetetu i da ono nikada ne pati. Pokažite mi normalnu majku koja to ne želi!

Ali što bi trebala majka koja čak ni taj šugavi mcdonald's ne može priuštiti djetetu? Ubiti se? Slušati prodike sa strane kako je na to trebala misliti prije (je, poznato je kako život piše bajke) i kako je mogla nabaviti taj novac?

Što tebi znači biti jednaka s grupom? Što ako toj grupi nisi ni približno blizu gledajući financijske mogućnostim ?

Mislim da preuveličavaš, mama je napisala da bi joj bilo neugodno platiti još i to zbog toga što joj kuhinju plaćaju.
Moje mišljenje je da dijete ima pravo na djetinjstvo a ne na razmišljanje o kućnom budžetu roditelja.

Da sam ja u takvoj situaciji bila, ja bih posudila tih 20 kn ili ju ne bih poslala.

Svakako se ne bih držala nekih svojih principa pa da mi dijete gleda prijatelje kako jedu mekić, kažem, trebalo je promisliti kako će se on osjećati tamo na licu mjesta, ali to nije bitno, bitno da on shvaća obiteljsku situaciju
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom