Pogledaj jedan post
Old 29.03.2010., 21:25   #47
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ma prvo sam išla kod vaskularnog kirurga, on me poslao na color dopler, rengen vratne kralježnice. Sve ispalo u redu i rekao mi je da je to Raynauldov sindrom i poslao me na imunologiju. A na imunologiji mi svašta pronašli.

Zato sam te i pitala jesi išla na imunologiju jer Raynauld često nije primarna bolest već simptom. Ja se nadam da kod tebe će ipak biti samo on, kod mene je on samo simptom.

Ma ni meni hladnoća sama po sebi ne smeta, nego me smeta ta bol, kao da me neko sa tisuću igala bode po rukama i nogama, užas. Al hvala Bogu dolazi toplije vrijeme.
da li mozda znas kakve veze ima vratna kraljeznica s tim?
color dopler sam radila pred tih 10 god i vidi se smanjena cirkulacija. Obzirom da sam visoka 180cm kao "normalno je" da mi je kriva kraljeznica, a pred par godina sam zbog uzasnih bolova u predjelu vrata i ramena isla slikati vratnu kraljeznicu i slika je pokazala da mi se spajaju/srastaju dva kraljeska (ne znam ovako napamet koja tocno). kako je mene tek ove godine pocele noge neizdrzivo boljeti krenula sam (od fizijatra)raditi te pretrage vezano na raynouda. Nisam fizijatrici napomenula da imam taj problem s vratnom kralj.
ita979 is offline  
Odgovori s citatom